חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

עצים בחיפה

הזמנה ליום עיון: עצים בראי התכנון

הזמנה ליום עיון: עצים בראי התכנון

חשיבותם של העצים במרחב הולכת ותופסת מקום נכבד בקרב מקבלי ההחלטות וגורמי המקצוע האמונים על התכנון והפיתוח בישראל. בתאריך 26.12.13 יתקיים יום עיון בנושא "הגנת אילנות - עצים בראי התכנון" במשרד החקלאות, הקריה החקלאית - בית דגן. הכנס מיועד למתכנני ערים, אדריכלים ואדריכלי נוף, למהנדסים ולנציגי ציבור ויזמים העוסקים בתחום תכנון ובינוי.
28/11/2013

חדקונית הדקל - אורחת לא רצויה בחיפה

חדקונית הדקל האדומה היא חיפושית הנחשבת לאחד המזיקים הקשים של הדקלים. בחיפה התגלו בשנה האחרונה דקלים נגועים, ועיריית חיפה נערכת לטפל בהם, בעזרת הדיווחים שלכם.
28/02/2013

שריפה? חיץ אש!

בימים אלה מחדשת עיריית חיפה את פעילותה למימוש הנחיות שירות הכבאות, בעקבות השריפה הגדולה בכרמל ונזקיה, ליצירת חיץ אש מסביב לבתים הגובלים ביער ברחבי העיר. החברה להגנת הטבע, בעזרתכם התושבים, עוקבת אחר הנעשה בשטח.
22/10/2012

סקר תשתיות טבע עירוני בחיפה יוצא לדרך

במסגרת הסקר ייבחנו וואדיות ואתרים נוספים כגון נחל הקישון, סטלה מאריס ואזורי החוף, ויוקם מסד נתונים מקיף לצורך קבלת החלטות מושכלת בתכנון וניהול תשתיות הטבע העירוני. עזרו לנו בדיווחים מהשטח!
14/03/2012

שימור עצים בעיר – מי צריך את זה בכלל?

עצים הינם גורם טבעי משמעותי במרחב העירוני. על פי תיקון לחוק התכנון והבניה, כל העצים הבוגרים מוגנים על פי חוק. ובחיפה? לצערנו, על אף ההכרה בחשיבותם של העצים, שימורם נתפס לרוב כמטרד. בימים אלה מתגבש ועד פעולה לשמירה על עצים בעיר, במטרה להעלות את הנושא על סדר היום התכנוני והציבורי.
23/03/2011

הצלחת מסיבת ט"ו בשבט

מאות תושבים התכנסו יחד לחגוג את החג הירוק ביותר בשנה בואדי עמיק, בחגיגה שארגנה החברה להגנת הטבע ופורום ציבורי כרמל.