חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

כתבות ומסמכים

באנו בגלל הטבע, נשארנו בגלל המחיר

כמה שווה לנו המגוון הביולוגי? קשה לשים מחיר עליו מחיר, אבל שווה לנסות ולאמוד את שוויו כי כנראה שמדובר בסכומים עצומים - שגם עשויים להוות תמריצים לשמירה עליו

הבאזז שכבש את פריז

מסתבר שאם כבר דבורה, אז עדיף בפריז: לדבורים בערים באירופה יותר קל מאשר לדבורי הכפרים ביבשת. בכנס ירושלים לסביבה וטבע, יתקיים מושב שכותרתו "יש לנו טבע בעיר".

שנת המגוון הביולוגי: הכל מתחיל בילדים

תקשורת, חינוך ומודעות ציבורית הם מרכיב חשוב בשמירה על המגוון הביולוגי, אבל למרות שזהו אחד הנושאים שהכי משפיעים על חיינו, לא תמיד הוא מקבלים את תשומת הלב הראויה לו. איך מעלים את הרייטינג של נושא כל כך מורכב?

חשיפת התכנית הלאומית לשמירה על מגוון ביולוגי בישראל

מה המדינה עושה למען איכות החיים שלנו? במסגרת כנס ירושלים לסביבה וטבע יציג המשרד להגנת הסביבה את התכנית הלאומית הלאומית לשמירה על המגוון הביולוגי.

מגוון ביולוגי בוידאו: מסע בצפון הערבה

הבצורת וירידה במפלס מי התהום עקב שאיבה, מאיימים על קיומם של עצי השיטה בערבה, וכתוצאה מכך גם על סבכי השיטים, ציפור חביבה הניזונה מהם. עמיר בלבן חזר ממסע בצפון הערבה, עם חוויות ותמונות.

המגוון הביולוגי עולה לישראל

שנת 2010 הוכרזה באו"ם כשנת המגוון הביולוגי. לקראת הכנס הישראלי בנושא של החברה להגנת הטבע - מה אתם יודעים על אחד הנושאים שהכי משפיעים על חיינו?

שנת המגוון הביולוגי: סקר מיוחד

לרגל הכרזת האו"ם על שנת 2010 כשנת השמירה על המגוון הביולוגי: חשיפת ממצאי סקר מיוחד שהוכן עבור החברה להגנת הטבע, שתקדיש את פעילותה השנה לנושא השמירה על המגוון הביולוגי.