חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

לגלות. לסייע. ליהנות - תושבים שומרים יחד על הטבע

לפעמים דברים טובים נמצאים לנו ממש "מתחת לאף" ואנחנו פשוט לא רואים אותם. מרוב שאנחנו לא מודעים אליהם אנחנו גם פוגעים בהם או לא שמים לב אליהם והם אפילו יכולים להיעלם. מה עושים? נהיים מודעים. המודעות של כולנו היא הדרך היחידה לשמור על מה שקורה מתחת לאף שלנו. לפני מספר חודשים יצאה החברה להגנת הטבע ב"קול קורא" לתמיכה בקהילות מקומיות המבקשות לשמור על ערכי הטבע ליד הבית שלהן, אז הצטרפו אל המסע הנפלא שלנו ושל הקהילות בכתבה הבאה.

 

 

להגשת בקשות להצטרפות לתכנית הקהילתית של החברה להגנת הטבע לשמירה על הטבע הישראלי | קול קורא לשנת 2016 הקליקו כאן

 

 


ישראל התברכה במגוון ביולוגי עשיר אבל לא כל השטחים בהם מתקיימים ערכי טבע ייחודיים מוגדרים כשמורות טבע. חלקם נמצאים בתחומי השיפוט של עיריות, רשויות מקומית, מועצות אזוריות או גופים נוספים. כן, מתחת לבית של כולנו קיימים ערכי טבע ייחודיים שאנחנו לא מכירים ולא יודעים מה הדרך הטובה ביותר להמשיך את קיומם ושגשוגם.

 

קול קורא לטבע
החברה להגנת הטבע יוצאת מדי שנה ב"קול קורא" לתמיכה בקבוצות מקומיות המבקשות לשמור על המגוון הביולוגי בתחומן. הקבוצות הזוכות קיבלו מימון ראשוני, סיוע וייעוץ מקצועי שאפשרו להן להוציא לפועל פרויקטים למען שימור ערכי הטבע שליד הבית שלהן. הנה דוגמא מרתקת לקבוצות פעילות שהשיגו שינוי.

 

לפרטים נוספים וייעוץ, ניתן לפנות אל החברה להגנת הטבע:

s-teva@spni.org.il | 03-6388744 

 

 

לחצו על שם הקבוצה להתרשמות מכל פרויקט:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כתבות נוספות שיעניינו אותך