חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

צלילים מדבריים

30/08/2011

רוחות הסתיו כבר מנשבות, החום נהיה נסבל קצת יותר ובעלי חוש הריח המפותח שבינינו מתחילים להריח את אווירת החגים בפתח. זה זמן מצוין לרדת שוב דרומה ולהתמכר לקסם האינסופי של המדבר. בית ספר שדה הר הנגב ומועדון הג'ז במצפה רמון מזמינים אתכם בספטמבר לסופי שבוע של צלילים מדבריים.

העיירה המדברית מצפה רמון בהר הנגב שוכנת בגובה של 850 מטרים מעל גובה פני הים. היא נהנית בימים אלו ממזג אויר יבש וממוזג. זה למעלה מעשור שמצפה רמון מושכת אליה אנשי תרבות ורוח אשר עוזבים את העיר הגדולה ומתמכרים לשקט והשלווה של המדבר.

כל מי שביקר במצפה רמון לאחרונה שם לב בוודאי למגוון בתי התרבות והאטרקציות אשר צמחו בלב המדבר השומם, על רקע נופי בראשית. נראה שרבים נדבקו בחיידק של המדבר ומי שיבקר יבין.

אחד ממוסדות התרבות הבולטים אשר הוקמו במצפה רמון הוא מועדון הג'אז, המצליח למשוך אליו מוזיקאים רבים וקהל רב, על אף מיקומו המרוחק יחסית ממרכזי התרבות במרכז הארץ. יותר ויותר מגיעים לחוות חוויה מוזיקלית וייחודית בלב המדבר.

שקיעה במצפה רמון. עכשיו דמיינו את זה עם מוזיקה

אנשי החברה להגנת הטבע גילו את מצפה רמון כבר לפני שנים רבות. לא רחוק מהעיירה, על שפת המצוק של מכתש רמון, אל מול נוף מדבר צבעוני ואינסופי, ממוקדם בי"ס שדה הר הנגב, בית הארחה נעים ומותאם לצרכי המטיילים. בבי"ס שדה יחידת הדרכה העוסקת בלימוד השטח והדרכה של קבוצות ויחידים המגיעים לאזור ומבקשים לטייל ולהכיר את אזור הר הנגב, אזור כה מיוחד ומרתק.

אם גם אתם כבר עייפים מהלחות והחום ומתחשק לכם לבלות כמה ימים של שקט, שלווה וטבע, וגם לחוות חוויה תרבותית ולהכיר אנשים מיוחדים במיוחד אשר מצאו את מקומם הרחק מהעיר הסואנת. אם גם אתם מכורים לצלילים ונופים, אנחנו מזמינים אתכם לבלות סופשבוע רגוע בבי"ס שדה הר הנגב וליהנות ממופע מוזיקלי במועדון הג'אז של מצפה רמון. אל תפספסו!

לחצו כאן לפרטים על המבצע של בית ספר שדה הר הנגב ומועדון הג'ז

לבלוג של מועדון הג'ז במצפה רמון

כתבות נוספות שיעניינו אותך