חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

ניוזלטר 25.6.15

6/07/2015
teva
"אל המעיין" 10.7.15 סיור בעין קובי 
IMG_5208_0
במסגרת קמפיין "הברית לחיזוק ירושלים ושמירה על ההרים סביב לה" מתקיימים סיורי "מסיירים ושומרים" בשביליה הציוריים של הרי ירושלים ומותאמים לכל המשפחה. הסיור הקרוב: יום שישי, 10.7.15, בשעה 10:00, עין קובי (בתמונה).
לפרטים ולהרשמה לחצו כאן 
רגע לפני הקיץ..
12_1

 רגע לפני בוא הקיץ ואיתו החופש הגדול, בחינוך הסביבתי מסכמים שנת פעילות גדושה שקרו לא מעט דברים מעניינים כמו פיילוט ה"אוטובוס המהלך", והקמת גינות קהילתיות עם הציבור החרדי בעיר.  
פסטיבל "בידיים"
135

ביום ה, 2.7.15 יתקיים בפארק המסילה, אתר טבע עירוני, פסטיבל קיימות "בידיים". קהילת החברה להגנת הטבע בירושלים תהיה שם גם והמבקרים יוכלו לקבל מידע על פעילות הקהילה בעיר ולהצטרף לפעילות הענפה.
5_7

הברית לחיזוק ירושלים ושמירה על ההרים סביב לה 

פעילות הברית לחיזוק ירושלים ושמירה על ההרים סביב לה ממשיכה ביתר שאת. הפגנות, כנסים, ועדות חשובות ומצטרפים חדשים לעצומה הקוראת לעצירת התכנון בהרי ירושלים. לחצו, קראו והישארו מעודכנים. 
מנגינות בגינות 
12_1
פסטיבל "מנגינות בגינות", המתקיים מידי שנה בגינות הקהילתיות בירושלים, התקיים גם השנה ואירועים ססגוניים ומוזיקליים התקיימו בגינות העיר. שיתוף הפעולה בין פעילי הגינות, החברה להגנת הטבע וופורום איי"טק מקיימים בהצלחה אירועים מוצלחים בגינות העיר.  
שומרים, אוהבים ומחנכים באגן הקדרון
135
תלמידי בתי הספר באגן הקדרון שבמזרח ירושלים נהנים מתכנית עשירה וסיורים חווייתיים וחינוכיים במסגרת תכנית החינוך הסביבתי של החברה להגנת הטבע ירושלים. 
26813_0
ההרשמה לקייטנות הקיץ של החברה להגנת הטבע בעיצומן- לחצו, מהרו, והירשמו!

לחצו כאן להרשמה 

משתתפים באבלה הכבד של שלומית שושן, המלווה החברתית של קומונת קהילת החברה להגנת הטבע בירושלים על מותם של שני בני משפחתה הקרובים  אמה
זיווה ז"ל ואחיה אריה ז"ל. יהי זכרם ברוך. 

 
Serge___Matt...
קהילת החברה להגנת הטבע בירושלים משתתפת בצער משפחת תרשיש על פטירתו של סרגיי ז"ל, שהיה איש תחזוקה במשך שנים רבות בחצר סרגיי ( ביתה הקודם של  קהילת החברה להגנת הטבע ירושלים ).