חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

מה חדש בסיירות - סתיו 2017

 

צילום: יערה גולן

 

חוגי הסיירות של "החברה להגנת הטבע" פועלים ברחבי הארץ ומיועדים לבני נוער בכיתות ד'–י"ב. החוגים מעניקים לבני הנוער חיבור לטבע ולסביבה לצד ערכים של אהבת הארץ. בכל שבוע נפגשים בני הנוער עם המדריך הקבוע שלהם לפעולה בת שעה וחצי, שבה הוא מוביל אותם במסע קבוצתי של למידה, חקר והתנסות בחוויות שאין בשום מקום אחר. במקביל, החניכים שנפגשים עם חברי קבוצתם לומדים להיסמך עליהם, לתמוך בהם, להיעזר בהם, ובסופו של דבר גם להנהיג. ביחד, ועם המדריך, הם מגלים עולם של מפה וניווט, צומח ובעלי חיים, סלעים שונים והתפרצויות געשיות, ארכיאולוגיה, היסטוריה ושמירת טבע, וכמובן הישרדות בשטח, בישולי שדה והתמצאות בעזרת כוכבים.
אחת לחודש, יוצאים החניכים לטיול עם הקבוצה באזורים שונים בארץ. בטיול הם מטיילים באופן עצמאי עם המדריך והחברים ומממשים את כל הידע שצברו.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו בתל אביב-יפו, גבעתיים, גני תקווה, פתח תקוה ורמת השרון.

לפרטים והצטרפות:

אדם – 0546738607
או בלינק

https://www.teva.org.il/sayarut


בנוסף אנו מחפשים מדרכים למספר מוקדים באיזור המרכז, השכר מתגמל מאוד ויש ליווי לאורך כל הדרך. אז אם אתם חובבי טבע וסביבה זה הזמן להצטרף אלינו לחברה להגנת הטבע.  
לפרטים אדם – 0546738607

סיכום טיולי הקיץ:
למפעלי הקיץ וקורסי הדרכה יצאו כ-120 חניכים, חרשנו את הכרמל ממזרח למערב והקפנו את הכינרת כולה. הכשרנו כ-25 מדריכים להמשך הפעילות.

כיום אנו פותחים שנת פעילות חדשה וכבר ביום שישי 15.9.17 נצא לטיול היכרות בחוף יפו בת ים. פרטים בלינק:
 https://goo.gl/forms/z9s4NZfWDgY3w3Yv2
ב-8-9 באוקטובר נצא לטיול פתיחת שנה בשפלת יהודה לכיתות ד-ט, פרטים בקרוב.
ב-11-15 באוקטובר נצא למסע שכב"ג בואדי קלט, ונלך עד ים המלח.