חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

"ילדים מובילים שינוי" מרגישים את סוף השנה באוויר

כל השנה פעלנו ועסקנו בנושאי סביבה, חשבנו על דרכים לשמור, להגן ולתרום לסביבה הקרובה לבית הספר. סוף שנת הלימודים מזמנת תקופה יפה של מזג אוויר נעים לפעילות חוץ ותלמידי החינוך הסביבתי של החברה להגנת הטבע בחיפה יוצאים לשטח למגוון פעילויות התורמות לסביבה. מה היה לנו בינתיים?

תלמידי בית ספר עירוני ג' ותלמידי בית הספר של הכרמליטים בחיפה יצאו לנחל שיח וניקו את הואדי במסגרת פעילות "דו קיום בנחלים", בשיתוף עם עיריית חיפה. ימים ספורים לאחר מכן נפגשו יזמים ומנהלי עסקים עם נציגי הקהילה הבית-ספרית המשתייכת לאחמדיה שבשכונת כבאביר ונרתמו לעזזור לבית הספר בהקמת חממה חקלאית בחצרו האחורית. עוד יהיה...

בפסטיבל עין הים ביום 7.5.2010 שהוא פסטיבל ברוח הסביבה והאומנות, לוקחת חלק גם החברה להגנת הטבע. בין היתר נפעיל תחנות בנושא ניקיון ומחזור. הארוע מתקיים ביוזמת מתנ"ס עין הים (שלוחת לאו בק) ואגף החינוך בעיריית חיפה מעט לאחר מכן יצאו תלמידים מששה בתי ספר בעיר לייצג את חיפה בכנס הילדים והנוער של החברה להגנת הטבע שיתקיים השנה בירושלים. נמשיך ביום גינון עירוני בטירת הכרמל, במסגרתו יתקיימו סדנאות בנושא גינון וקיימות ועוד. בנוסף יהיה אירוע מסכם וניקוי חוף ים בהם יקחו חלק ארבעת בתי הספר השותפים בפרויקט דו קיום בנחלים. וכמובן נמשיך עם המסורת שהחלה בחודש מאי, של סיור ללא תשלום בקישון עם מופע קפוארה בשטח.