חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי
 

משהו קורה בגינה שלי...

תחום הגינות הקהילתיות בחיפה תופס תאוצה ויש המון מה לדווח בנושא זה....

♦ פורום הגינות הקהילתיות שלנו ממשיך לפעול וייפגש מיד אחרי החגים. 
♦ במהלך חודש נובמבר נקיים יום עיון בנושא גינון קהילתי בדגש על התפתחויות ויוזמות מקומיות בחיפה.
ביום העיון שיתקיים בשיתוף עם הג'וינט, יוצגו אלמנטים בגינון, בהשקייה, בניהול פרויקטים וגינות בחיפה , לציבור המשתתפים בפרויקטים של הג'וינט. נכיר את ערך הגינות הקהילתיות ותרומתן לקהילה ולשכונה, הן ברמה הפיזית והן ברמה החברתית.
נעדכן בפרטים נוספים

רמות ספיר
פעילות הגינות בחיפה מתרחבת כל הזמן ואנחנו שמחים לקחת חלק בייעוץ ובשותפות בגינות שונות בעיר והפעם נעדכן על התפתחויות ברמות ספיר.
מתנ"ס רמות ספיר מקדם הקמת גינה קהילתית כחלק מפעילות סביבתית ענפה. במפגש תושבים הוצג רעיון הגינה הקהילתית לקראת הקמתה בסמוך למתנ"ס תוך הדגשת יתרונותיה בהיבטים החברתיים, הסביבתיים והחינוכיים. כמו כן, הובאו דוגמאות לגינות בחיפה ומחוצה לה ורעיונות למבנה הגינה ולפעילויות השונות שיתקיימו בה.
המפגשים הבאים ברמת ספיר מתוכננים לאחר החגים.
התושבים יתכננו את החלקות והערוגות כאשר הכוונה לייעד שטחים לערוגות משפחתיות, ציבוריות, מתחם להתכנסויות, מתחם לילדי הגנים ולתלמידי בית ספר הבונים. כמו כן יוקצה בגינה שטח להכנת קומפוסט וכדי לחסוך במים יש כוונה להשתמש במי המזגנים של המתנ"ס.
הקמת הגינה מתוכננת לקראת ט"ו בשבט התשע"א.

♦ בימים האחרונים, סיימה שירלי, המתנדבת שיזמה והקימה את גינת אל-גזאלי, את שנת השירות בקהילת חיפה ובמקומה נכנס רוני לתפקיד ריכוז הגינה ואנו מאחלים לו הרבה הצלחה בתפקיד!