חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי
 

טיולים בארץ

אחת החוזקות של החברה להגנת הטבע היא עולם הטיילות. עם ותק של למעלה מ-60 שנה וכאחד הארגונים הסביבתיים הוותיקים בעולם, יש לנו את מיטב המדריכים המקצועיים שלוקחים אתכם מדי טיול למסע שהוא כולו גילוי וריגוש. יחד נטייל, נגלה מקומות חדשים, רבדים גלויים וסמויים מן העין, נלמד על ערכי שמירת הטבע, ניהנה מזמן איכות אישי, משפחתי וקבוצתי ונשאף את הטבע אל הלב. טיולי החברה להגנת הטבע מציעים אפשרויות רבות להתחבר לטבע בפעילויות פנאי, טיילות ואירוח בכל רחבי הארץ. הטיולים שלנו נחלקים על פי קבוצות גיל: 

טיולים לילדים קטנטנים: לרוב אלו טיולים מעגליים בדרגת קושי קלה בין 1 עד ל-2.5 ק"מ. טיולים אלו מפתחים ומעוררים את הסקרנות בקרב הילדים.

טיולים משפחתיים וחופשות עם לינה: קשת רחבה של טיולי משפחות בדרגות קושי משתנות וטיולים לפי נושא: טיולי ליקוט ובישול, טיולי צילום, טיולי חקר ומדע.

טיולי מבוגרים : טיולים לגילאי 18 ומעלה. טיולי איכות והעמקה בתחומי ידיעת הארץ. סיורים עירוניים, טיולי חובבי לכת, טיולי מטיבי לכת ואתגר.

 

אז בחרו כאן את סוג הטיול המעניין אתכם, או  היכנסו   ללוח האירועים והפעילויות   שלנו כדי לבחור על פי תאריך,   ותוכלו לבצע הזמנה און ליין. 
 

למחירים מוזלים,   הצטרפו אלינו כחברים!


חופשה עצמאית היא יותר הכיוון שלכם?

 

ניתן להזמין לינה בלב הטבע באחד   מבתי ספר שדה של החברה להגנת הטבע

פרטים נוספים בטלטבע:  03-6388688

 

טיולי מים

טיולי מים

טיולי מערות

טיולי מערות

טיולי קטנטנים

טיולי קטנטנים

נחלים בצפון

נחלים בצפון

טיולים לשבת

טיולים לשבת

טיולי משפחות

טיולי משפחות

טיולים כולל לינה

טיולים כולל לינה

טיולי מעיינות

טיולי מעיינות

טיולי מבוגרים

טיולי מבוגרים

טיולי צפרות

טיולי צפרות

סיורים עירוניים

סיורים עירוניים