חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי
 

טיולים בארץ

אחת החוזקות של החברה להגנת הטבע היא עולם הטיילות. עם ותק של למעלה מ-60 שנה וכאחד הארגונים הסביבתיים הוותיקים בעולם, יש לנו את מיטב המדריכים המקצועיים שלוקחים אתכם מדי טיול למסע שהוא כולו גילוי וריגוש. יחד נטייל, נגלה מקומות חדשים, רבדים גלויים וסמויים מן העין, נלמד על ערכי שמירת הטבע, ניהנה מזמן איכות אישי, משפחתי וקבוצתי ונשאף את הטבע אל הלב. טיולי החברה להגנת הטבע מציעים אפשרויות רבות להתחבר לטבע בפעילויות פנאי, טיילות ואירוח בכל רחבי הארץ.

אז בחרו כאן את סוג הטיול המעניין אתכם, או היכנסו ללוח האירועים והפעילויות שלנו כדי לבחור על פי תאריך.
 
חופשה עצמאית היא יותר הכיוון שלכם? ניתן להזמין לינה בלב הטבע באחד   מבתי ספר שדה של החברה להגנת הטבע

 

 

טיולי משפחות

טיולים משפחתיים וחופשות עם לינה - קשת רחבה של טיולי משפחות בדרגות קושי משתנות וטיולים לפי נושא: טיולי ליקוט ובישול, טיולי צילום, טיולי חקר ומדע ועוד..
טיולי משפחות

טיולי קטנטנים

טיולים לילדים קטנטנים: לרוב אלו טיולים מעגליים בדרגת קושי קלה בין 1 עד ל-2.5 ק"מ. טיולים אלו מפתחים ומעוררים את הסקרנות בקרב הילדים.
טיולי קטנטנים

טיולי מבוגרים

טיולי מבוגרים : טיולים לגילאי 18 ומעלה. טיולי איכות והעמקה בתחומי ידיעת הארץ. סיורים עירוניים, טיולי חובבי לכת, טיולי מטיבי לכת ואתגר.
טיולי מבוגרים

טיולים כולל לינה

טיולים משפחתיים עם לינה: מגוון של טיולי משפחות בדרגות קושי משתנות, עם אירוח באחד מבתי ספר השדה של החברה להגנת הטבע
טיולים כולל לינה

טיולי צפרות

מגוון רחב של סיורי צפרות בפריסה ארצית, כך שתוכלו גם לצפר קרוב לבית וגם להצטרף לקבוצות במקומות אחרים בארץ. להכיר נופים, ציפורים ואנשים חדשים.
טיולי צפרות

סיורים עירוניים

סיורים עירוניים: הסיורים מתקיימים בערים ברחבי הארץ ומגלים לנו את הטבע העירוני שנמצא קרוב אלינו וחושפים בפנינו אוצרות ונסתרות שלא הבחנו בהם
סיורים עירוניים

טיולים לשבת

טיולים לשבת: מגוון אטרקציות לילדים ולמשפחה לשבת יפה, מסלולי טיול קצרים וארוכים בכל אזורי הארץ.
טיולים לשבת

נחלים בצפון

טיולי נחלים בצפון: צפון הארץ הוא אזור שוקק ופורח עם מגוון נופים מרהיבים ונחלים זורמים, בואו להתרענן באחד מהנחלים בצפון הארץ
נחלים בצפון

טיולי מערות

טיולי מערות: נסתובב בין נטיפים וזקיפים מרהיבים, נתרשם מכוחות הטבע ונזהר לא להעיר את העטלפים
טיולי מערות

טיולי מים

טיולי מים: כשמזג האוויר מתחמם, אין דבר כיף יותר בטבע מאשר טיולי מים - להשתכשך עם הרגליים או עם מלוא הגוף בתוך מעיין, נחל או בריכה טבעית ולהרגיש את הקרירות הנהדרת שנותנת לנו את האנרגיות להמשיך את הטיול !
טיולי מים

טיולי מעיינות

ביום קיץ חם, אין כמו עצירה במעיין קריר באמצע מסלול כדי לחוות את הטבע בעוצמה. הרגשת הרעננות המיידית שעוטפת, ההתמכרות לקולות העדינים של פכפוך המים, והנאה מוחלטת ממה שיש לטבע הישראלי להציע לנו.
טיולי מעיינות