חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

האנגר אדמה במצפה רמון, הגלגול הבא!

26/02/2017

 

 

האנגר אדמה, שהיווה במשך 17 שנה בית ספר לריקוד מחול ותנועה, שינה כיוון. במהלך השנה האחרונה, החליטו ניר בן גל וליאת דרור, מנהלי להקת המחול אדמה, לעבור לשדרות ולפתוח מסלול אקדמי במכללת ספיר.
במשך שנים ההאנגר היה מוסד תרבותי חשוב, שמלבד ריקוד מקיים פסטיבלים ואירועים שמשכו אליהם אנשים מכל הארץ. בחודשים האחרונים, עמדה עננת אי וודאות סביב עתידו של ההאנגר - לא היה ברור האם בכלל תתקיים במקום פעילות כלשהי בעתיד. דן לוי ויניב בר נכון, זוג יזמים ממצפה רמון, החליטו כי ההאנגר מהווה הזדמנות אדירה, וכי משימתם היא להמשיך את העשייה התרבותית חברתית של "אדמה". דן ויניב שכרו את המבנה והחצר, והם מקימים במתחם מרחב לקיום פסטיבלים, אירועים וסדנאות, בשילוב עם הוסטל לתיירים עצמאיים.

 

 

החזון של דן ויניב הוא ליצור חיבורים - דרך אירועים, סדנאות, בין תיירים וישראלים, בין מצפאים לאנשים משאר הארץ, מתוך אמונה ביכולתם של החיבורים להוביל לשינוי קהילתי חשוב. במהלך החודש האחרון, עבר ההאנגר שיפוץ ומתיחת פנים, בכדי להכין אותו לפתיחה שהתרחשה בסוף ינואר. בהאנגר ייבנו חדרי אירוח נוספים ברמה גבוהה, ויינתן דגש על עיצוב המרחבים המשותפים בהם אנשים נפגשים. בנוסף, דן ויניב פותחים בהאנגר מסלול "רזידנסי" המאפשר לאמנים לקבל חלל עבודה ומגורים ולתרום להתפתחות האמנותית של המקום.

 

למעוניינים, דן ישמח שתיצרו איתו קשר -  0584212127