חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

לימונצ'לו מצוי וליקר דבש מצויץ

בז אדום. צילום: גלעד ליבן

מרכז הצפרות של החברה להגנת הטבע, המרכז הבינלאומי לחקר נדידת הציפורים בלטרון ויקב ליקרז מציגים סדרה של ליקרים ייחודיים. כל ליקר נקרא על שם ציפור המצויה בקרבת מגורי האדם. הליקר הופק על מנת להגביר את המודעות להגנתן של הציפורים, תוך הנאה מסדרת ליקרים משובחים.

במסגרת הפרוייקט, יימכרו הליקרים, כשאחוז משמעותי מהרווחים מוקדש להגנת הציפורים בישראל, כך ניתן יהיה ליהנות מליקר טעים ובו זמנית לתרום להגנתן של ציפורי ארצנו. הליקר יוצא כחלק מפעילויות פסטיבל הצפרות "ציפור הנפש" שמקיימת החברה להגנת הטבע בימים אלה בגליל, פסטיבל המשלב יהדות, צפרות ואמנות.

בסדרה ישנם שישה ליקרים, אשר קרויים על שם הציפורים הבאות: הבז האדום-ליקר תות, התנשמת הלבנה-ליקר קפה, השחרור-ליקר לימונצ'לו, סנונית רפתות-ליקר פסיפלורה, נחליאלי צהוב- ליקר דבש ואדום החזה-ליקר בננה.   

  

                                                                                   

ד"ר יוסי לשם מנהל המרכז הבינ"ל לנדידת ציפורים בלטרון: "הציפורים בישראל עומדות בפני סכנות רבות, צייד, זיהום מקורות המים וחיסול בתי הגידול. זו ההזדמנות של כל אחד מאיתנו לקחת חלק פעיל בשמירה על הציפורים הנדירות והיפות הללו, היוצרות את אחת מחוויות הטבע היפות בארץ".

מחיר כל בקבוק: 35 ₪. את הבקבוקים ניתן לקנות במרכז הצפרות של החברה להגנת הטבע: 03-6388750, במרכז הבינ"ל לנדידת הציפורים בלטרון: 03-6406010, או בחברת ליקרז www.likerz.com