חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

עצים (מאגר כתבות)

קורס נאמני אילנות - הצטרפו גם אתם!

קורס נאמני אילנות - הצטרפו גם אתם!

6/09/2015
הזמנה ליום עיון: עצים בראי התכנון

הזמנה ליום עיון: עצים בראי התכנון

חשיבותם של העצים במרחב הולכת ותופסת מקום נכבד בקרב מקבלי ההחלטות וגורמי המקצוע האמונים על התכנון והפיתוח בישראל. בתאריך 26.12.13 יתקיים יום עיון בנושא "הגנת אילנות - עצים בראי התכנון" במשרד החקלאות, הקריה החקלאית - בית דגן. הכנס מיועד למתכנני ערים, אדריכלים ואדריכלי נוף, למהנדסים ולנציגי ציבור ויזמים העוסקים בתחום תכנון ובינוי.
28/11/2013
כנס להצלת עצי הדקל של חיפה - 30.5.13

כנס להצלת עצי הדקל של חיפה - 30.5.13

כנס מיוחד בנושא פגיעתו של החרק המזיק "חדקונית הדקל האדומה" בעצים שברחבי העיר. הכנס ביוזמת קהילת חיפה של החברה להגנת הטבע ועיריית חיפה, במסגרתו נלמד על דרכי הזיהוי, ההתפשטות והטיפול במזיק
23/05/2013

חדקונית הדקל - אורחת לא רצויה בחיפה

חדקונית הדקל האדומה היא חיפושית הנחשבת לאחד המזיקים הקשים של הדקלים. בחיפה התגלו בשנה האחרונה דקלים נגועים, ועיריית חיפה נערכת לטפל בהם, בעזרת הדיווחים שלכם.
28/02/2013

שריפה? חיץ אש!

בימים אלה מחדשת עיריית חיפה את פעילותה למימוש הנחיות שירות הכבאות, בעקבות השריפה הגדולה בכרמל ונזקיה, ליצירת חיץ אש מסביב לבתים הגובלים ביער ברחבי העיר. החברה להגנת הטבע, בעזרתכם התושבים, עוקבת אחר הנעשה בשטח.
22/10/2012

חיץ אש לתושבים

בימים אלה פועלת עיריית חיפה למימוש הנחיות שירות הכבאות, בעקבות השריפה הגדולה בכרמל ונזקיה, ליצירת חיץ אש מסביב לבתים הגובלים ביער ברחבי העיר. החברה להגנת הטבע, בעזרתכם התושבים, עוקבת אחר הנעשה בשטח.
11/10/2012

שימור עצים בעיר – מי צריך את זה בכלל?

עצים הינם גורם טבעי משמעותי במרחב העירוני. על פי תיקון לחוק התכנון והבניה, כל העצים הבוגרים מוגנים על פי חוק. ובחיפה? לצערנו, על אף ההכרה בחשיבותם של העצים, שימורם נתפס לרוב כמטרד. בימים אלה מתגבש ועד פעולה לשמירה על עצים בעיר, במטרה להעלות את הנושא על סדר היום התכנוני והציבורי.
23/03/2011