חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

סיירות פותחים שנה - ספטמבר 2018

 טיול לעמק הירדן. צילום: אור ישכרוב

חוגי הסיירות פותחים שנה!
מטרתם העיקרית של חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע היא להשפיע על אורח החיים של מאות בתים בישראל דרך חינוך הילדים לחשיבה ירוקה, שמירת טבע, ואהבת הארץ. כל זאת נעשה בדרך הייחודית לחוגי הסיירות ובעזרת מפגש בלתי אמצעי של החניכים מכל הגילאים עם הטבע. כל קבוצת סיירות נפגשת אחת לשבוע לפעולות בנושאים מגוונים כמו המגוון הביולוגי בארץ ישראל, פיתוח בר-קיימא, גאוגרפיה, היסטוריה וסוגיות שונות ועדכניות של שמירת טבע. בנוסף לפעולות השבועיות של חוגי הסיירות, כלי חשוב בדרכם החינוכית של הסיירים הם הטיולים, אליהם יוצאים פעם בחודש וחצי כל חניכי החוגים, מכיתות ד'-ט' כחניכים ומסוף כיתה י׳ ומעלה כמדריכים.

באזור גוש דן והסביבה פועלים חוגי הסיור כבר כמה שנים והשנה, בפעם הראשונה, הצטרפו לצוות חוגי הסיור חמישה מתנדבי שנת שירות (ש״שים)! חלק מהקבוצות מודרכות על ידי שכבגיסטים (בוגרי כיתה ט׳ ומעלה שעברו קורסי הכשרה שונים) וש״שים במקומות שונים בתל אביב-יפו, והשנה עתידות להיפתח עוד כ-15 קבוצות חדשות במקומות חדשים, למשל בגני תקווה, בקריית אונו, בגבעתיים ובבני עטרות.

כבר בסוכות הקרוב מתוכנן טיול ראשון השנה להר הכרמל! לטיול מתוכננים לצאת כ-120 חניכים ומדריכים ליומיים חוויתיים מגבשים ומלמדים. ההרשמה לשנת הפעילות הקרובה בחוגים כבר פתוחה ונשמח שתצטרפו למשפחה!

 

להצטרפות לחוגים, להרשמה ולמידע נוסף: https://www.teva.org.il/sayarut