חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

מבעטבע - קלפי ההנחיה של החברה להגנת הטבע

 

 

  
 צילום: הדר פלש                                                                             צילום: יואב שרעבי 

מחפשים דרכים חדשות להפוך הנחיות והדרכות לחוויתיות? הכירו את מבעטבע! קלפים השלכתיים המשמשים ככלי אפקטיבי ללמידה, התפתחות ויצירת תנאים אידיאליים לשיתוף. כל זאת - בשתי שפות (עברית וערבית) ובצירוף תמונות מרהיבות של הטבע הישראלי.

 

מה מכילה הערכה?
70 קלפים, לכל קלף 2 צדדים:
בצד 1 - מילה המתארת רגש/תחושה/מחשבה (בערבית ובערבית!)
בצד 2 - תמונה מעוררת השראה הלקוחה מתוך הטבע הישראלי היפהפה והמיוחד שלנו.


מה אפשר לעשות עם הקלפים?
ניתן להשתמש בהם לצורך פתיחת מפגש כדי להניח בצד את השגרה ממנה באו המשתתפים, כדי לאפשר להם להרגיש יותר בנוח וליצור אווירה טובה בקבוצה. כמו גם לסכם מפגש כדי לתאר את התובנות והתחושות איתם יוצאים המשתתפים.


ניתן גם לערוך היכרות עם קבוצה חדשה, כדי "לשבור את הקרח", להכיר קצת יותר אחד את השני, למצוא נקודות חיבור, להזדהות ולהרגיש בנוח לשתף ולהשתתף בחוויה המתרחשת.
בקבוצות שלהן היכרות מוקדמת, נרצה במקרים רבים להעמיק את ההיכרות בין המשתתפים. כאן יש הזדמנות למשתתפים לחשוף צדדים בעצמם אשר טרם חשפו בעבר. בסיכום מפגש, הקלפים יכולים לסייע בסיכום תובנות ובחשיבה משותפת מה אנו לוקחים איתנו הלאה.


למי מתאימה העבודה עם קלפים?

מורים, גננות, מדריכים, מנחים, מאמנים, קלינאיות תקשורת, עובדות סוציאליות ועוד...ממש לכולם! עם הצגה נכונה של הדברים, ובליווי חשיבה יצירתית ופתיחות מחשבתית, יוכלו כל סוגי האוכלוסיות ליהנות ולהפיק תועלת משימוש בקלפים.

 

כמה זה עולה?

לחברי החברה להגנת הטבע: 127 ש"ח

לאורחים: 148 ש"ח 

*המחירים כוללים דמי משלוח

 

 

 

להזמנת הערכה התקשרו לטלטבע 03-6388688 או השאירו פרטיכם בדף המשחקים שלנו ונחזור אליכם