חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

עדכון קהילה ינואר 2020

7/01/2020


כרישים בזרם
עם שובו של החורף, הכרישים חזרו לבקר בשפך נחל חדרה – וגם אנחנו!
החל מתחילת דצמבר ניתן מידי שבת ואחת לחודש ביום שישי להגיע לעמדת הסברה בפארק נחל חדרה ולשמוע על תופעת הכרישים הייחודית למקום.
בנוסף ניתן להצטרף לסיורים 'חוקרים עם כרישים' שמתקיימים בימי שישי במהלך ינואר-פברואר עם החוקרים המובילים בארץ לתופעה זאת (שימו לב, בכל תאריך יש סיור המיועד למבוגרים ויש סיור המיועד למשפחות) להרשמה ומידע נוסף.

 

סיורים ללא תשלום – פארק השרון
צוות המדריכים המתנדבים המסורים שלנו מתרחב, והשנה יתקיימו 8 ימי הדרכות ללא תשלום בפארק השרון הפורח. בחודש שעבר ערכנו השתלמות למדריכים, ואנו מחכים לכם בסופי השבוע בפארק החל מה-25.1 בפארק!
 


נתנ-ים- שומרים עליו כולם
קבוצת נתנ-ים נערכת לעונת החורף- בתקופה זו אנו עורכים מפגשים עם תלמידים בבית הספר / חוף הים על 'חד פעמי לא בים שלי!' במפגש העוסק בהשפעות הפלסטיק על הסביבה הימית. 
 


ניטור פרפרים
קהילת המנטרים שלנו מתרחבת! ואנו ממשיכים בניטור אחת לשבועיים במסלולי הניטור האישיים ובמפגשי העשרה אחת לחודש/יים. המפגש הבא שלנו ביום ראשון 19.1.20 הפעם בנושא ציפורים!
מוזמנים להצטרף להעשיר את עולמכם, להכיר פרפרים ולסייע למדע אזרחי ולשמירת הטבע בישראל. לפרטים:
hadasy@spni.org.il

 


יריד רק שניה

ביום הבינלאומי ללא קניות, ערכנו זאת השנה השלישית את 'יריד רק שניה' לעידוד צרכנות נבונה ושמירה על משאבי כדור הארץ. ביריד השתתפו מאות אנשים שבאו לחגוג את השפע הקיים. תודה לכל בעלי הדוכנים שכבר מחכים לפעם הבאה, לדינה מ'משחק חוזר- לסביבה עוזר' שהראתה לנו איך הופכים זבל למשחק כייפי ומהנה! לתנועות הנוער ולעיריית חדרה על הסיוע בהפקה.

לצפיה בתמונות נוספות