חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

חוגי סיירות

החברה להגנת הטבע מובילה הפנינג מחזור ברמות רמז חיפה

עיריית חיפה החליטה להציב מתקנים למחזור. הקהילה של החברה להגנת הטבע בחיפה והסביבה, יחד עם הצופים ו'עמותת ארץ כרמל', נרתמו לסייע בהפנינג שהועבר לכ-250 בני נוער.
10/06/2015
מגלים וחוקרים את נחל סעדיה

מגלים וחוקרים את נחל סעדיה

חניכי השכבה הבוגרת של חוגי הסיירות יצאו לגלות ולחקור את נחל סעדיה.

5/06/2015
פריצת ואדי התשבי

פריצת ואדי התשבי

חניכי כיתות ח'-ט' של חוגי הסיירות מחיפה פתחו את ואדי התשבי, שהיה חסום ע"י צמחיה קרוב ל-20 שנה.
27/04/2015
סמינר פעילי סביבה של חוגי הסיירות בחוות 'אדמאמא'

סמינר פעילי סביבה של חוגי הסיירות בחוות 'אדמאמא'

בסוף השבוע שעבר הצטרפו עשרים חניכי כיתות ח' בחוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע לעמיתיהם משאר הארץ לסמינר אמצע שנה במושב ניר שבנגב המערבי, שם השתתפו בסדנאות יצירה, בנייה, לקטות וקיימות, ולמדו להוביל פרוייקטים בנושאים אלה.
22/02/2015
חודש שמירת השטחים הפתוחים בנחל הגדורה

חודש שמירת השטחים הפתוחים בנחל הגדורה

חודש שמירת השטחים הפתוחים של החברה להגנת הטבע, נפתח בקרית ביאליק בקול תרועה באירוע שיא של בי"ס הבונים על גדות נחל הגדורה
11/02/2015
סוף שבוע של סיירות בנחל יבניאל וביער מנחמיה

סוף שבוע של סיירות בנחל יבניאל וביער מנחמיה

בסוף השבוע שעבר טיילו חניכי חוגי הסיירות מחיפה ומזכרון יעקב בעמק הירדן. חניכי כיתות ח'-ט' טיפסו במעלה נחל יבניאל ולמדו קצת על טבע, הסטוריה ועל מנהיגות. חניכי כיתות ד'-ז' יצאו למסלול שונה בנחל, ומצאו את עצמם בהרפתקת בוץ מפתיעה!
6/02/2015
מחנה חנוכה של חוגי הסיירות אל המדבר הגדול

מחנה חנוכה של חוגי הסיירות אל המדבר הגדול

בחופשת החנוכה, יצאו מחיפה שבעים חניכים נלהבים של חוגי הסיירות למחנה חנוכה הגדול. הם נהנו מהדרכות מיוחדות, בישול בתנאי שטח תוך שמירה על הסביבה, וביקור אחד מפתיע...
1/01/2015
קהילת חיפה מארחת את משתתפי סמינר פעילי סביבה: אוהב טבע – חי בעיר

קהילת חיפה מארחת את משתתפי סמינר פעילי סביבה: אוהב טבע – חי בעיר

במסגרת פעילות החברה להגנת הטבע עם נוער בפעילויות קיץ מתקיים "סמינר פעילי סביבה". אחרי יומיים של סיורים ומפגשים בשטחים הפתוחים התקיים יום עירוני בחיפה.
25/06/2014

פעילות שכב"ג בנושא אקטיביזם סביבתי

במסגרת פעילות לנוער בנושא אקטיביזם סביבתי, עסקנו בנושא הסיבות למאבקים הסביבתיים, חשיבות המאבקים, מול מי אנו נאבקים, מיהם האירגונים הסביבתיים שעוסקים באותם מאבקים ומה אפשר לעשות בנושאים אלה כאזרחים.
6/02/2013

ארמדה? שנת שירות?!

חברי קומונת שנת השירות בקהילת חיפה של החברה להגנת הטבע מציגים את עצמם, את הקומונה שלהם, ואת ואדי אזוב, שנבחר לפרוייקט השנתי של הקומונה.
27/12/2012

קורס מסתיים ושנת שירות מתחילה!

לאחרונה התקיים טקס סיום קורסים של מתנדבי שנת השירות והחיילים במסלולים הירוקים. קהילת חיפה של החברה להגנת הטבע מקבלת בשמחה את ששת המתנדבים שמצטרפים אליה השנה, ומברכת את בוגרי חוגי הסיור בחיפה שהתחילו את פעילות במקומות אחרים בארץ.
21/11/2012

חניכי חוגי הסיירות מטיילים בנחל יגור

חניכי חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע מכיתות ו' עד ח' יצאו לטיול בנחל יגור שבכרמל. לאחר לינת לילה בשטח, יצאו החניכים למסלול המאתגר עד לקיבוץ יגור, ופגשו בדרך בעלי חיים ופרחים לרב.
21/05/2012

הזמנה לפעילויות הקיץ של חוגי סיור

הקיץ מתקרב ובמיוחד עבורכם רקחנו את הפעילויות המיוחדות והמגוונות ביותר שיש לחוגי סיור להציע! הצטרפו אל מחנה הקיץ של בוגרי כיתות ד'-ח' או אל מסע החופים של בוגרי כיתות ט'-י'.
4/05/2012

חוגי הסיירות מרחיבים את המשפחה

חוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע מרחיבים את פעילותם לישובים הסובבים את חיפה. בקריית מוצקין ובעתלית החלה כבר הפעילות בארבע קבוצות חדשות! כולם יחד מתכוננים לטיולי הפסח.
14/03/2012

יום בחיי ש"ש בחוגי הסיירות

15 חבר'ה, טובלים בבניאס הקפוא, לומדים גששות, שורדים במדבר עם אוכל מועט ומטיילים במסלולים שלא טיילו בהם שנים. נשמע מעניין? כל זה חלק קטן מן הכלול בשנת שירות (ש"ש) בחוגי הסיירות של החברה להגנת הטבע.
29/01/2012

אוויר הרים צלול ומדורה דולקת

בזמן שרובכם ישבתם בסוכה, יצאו חניכי חוגי הסיור לטיולים בשפלת יהודה. תלמידי כיתות ד'-ט' יצאו לשטח בלווית מדריכים מנוסים, חקרו מערות, טיפסו לנקודות תצפית, למדו על הסביבה וההיסטוריה שלה, והתנסו במעורבות סביבתית.
31/10/2011

סודות המדבר: השכבה הבוגרת מטיילת בסוכות

"תמיד אהבתי את המדבר, אתה יושב לך על גבעת חול. אינך רואה דבר ודבר אינך שומע. ואף על פי כן, משהו טמיר קורן ומאיר בדממה" (מתוך הנסיך הקטן). חברי השכבה הבוגרת של חוגי הסיור יצאו לגלות מחדש את המדבר ואת יכולותיהם שלהם.
31/10/2011

מדריכים חדשים מצטרפים אל קהילת חיפה

מחזור נוסף של קורס מדצ"ים של החברה להגנת הטבע סיים הקיץ את הכשרתו. בקורס למדו המדריכים הצעירים מגוון נושאים כגון שדאות, שמירת טבע, אקולוגיה, בוטניקה, התמודדות עם דילמות סביבתיות, מתודות הדרכה, עזרה ראשונה ועוד.
25/08/2011

טיולי הקיץ של חניכי חוגי הסיור

החום של חודש יולי לא מנע מחניכי חוגי סיור לטייל בקיץ האחרון. חניכי כיתות ז'-ח' טיילו בגולן, בוגרי כיתות ט' ו-י' יצאו למסע סובב כנרת ובוגרי כיתות י"א השתתפו במסע אתגרי. קראו על הפעילויות והחוויות בטיולים וגם אתם תרצו להצטרף!

25/08/2011

טיולי אביב של חוגי סיור

חודש עמוס עבר על כוחותינו בחוגי הסיירות של קהילת חיפה. במחנות פסח השתתפו חניכים מכל הארץ, ובהם כמות נכבדת מחיפה ומהסביבה. החניכים הבוגרים יצאו למחנות במדבר יהודה והצעירים טיילו באזור הכרמל.
7/05/2011
  1. לעמוד הבא