חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי
 

מגיע להם

11/12/2013

בעולם של פרסים ואותות שמוענקים חדשות לבקרים, מפרס נובל ועד נבחרי הנוער – גם החברה להגנת הטבע בחרה לתת הכרה פומבית לאנשים וקבוצות בולטים בתחומם, ובמקרה שלנו: אות החברה להגנת הטבע, שמוענק על פעילות לשמירת הסביבה והטבע, בכנס ירושלים ה-6 לסביבה וטבע (עקב פגעי מזג האוויר, לא יהיה ניתן לקיים את הכנס במועדו - 16/12 - בבנייני האומה, על מועד חלופי תצא הודעה)

ואלו הם הזוכים:

ד"ר מרטין וייל, הרוח החיה מאחורי שיקום אתר חירייה והפיכתו לפארק אריאל שרון, יקבל אות על מפעל חיים.

קבוצת מתנדבים בעלי מוגבלויות מעמותת שק"ל – שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים, המתנדבים בתחנה לחקר ציפורי ירושלים הסמוכה לכנסת, על פעילות התנדבותית קבועה בתחנה.

ח"כ דב חנין, בהוקרה על שנים רבות של פעילות פרלמנטרית בולטת למען שמירת הטבע והסביבה בישראל.

רשות הטבע והגנים, עובדיהם ומנהליהם, בהוקרה מיוחדת פעילות לשמירת הטבע בישראל, לקראת שנת החמישים שלהם

אלון שוסטר, ראש המועצה האזורית שער הנגב, על פעילות משמעותית לשמירת השטחים הפתוחים במועצה האזורית.

פרופ' תמר דיין מאוניברסיטת תל אביב, בהוקרה על פעילות אקדמית פורצת דרך, המעודדת הנחלת ערכי שמירת טבע וסביבה באקדמיה, בחינוך, בציבור, בקרב מקבלי החלטות ובמגזרים נוספים.

מדרשת שדה בוקר, בהוקרה על פעילות פורצת דרך בחינוך לשמירת טבע וסביבה.

האשם חוסיין ממשרד ראש הממשלה, על ייזמות ועידוד פעילות חינוכית לשמירת טבע וסביבה במגזר הדרוזי והצ'רקסי. 

 

הכנס אשתקד: ראש עיריית ירושלים מקבל את אות החברה להגנת הטבע, מידי חיים אורון, יו"ר החברה ומשה פקמן מנכ"ל החברה. צילומים: מיטל גור

 

 

 

ד"ר גדעון פרלמן מנהל בשיתוף עם עמיר בלבן את התחנה לחקר ציפורי ירושלים. שאלנו אותו על השילוב של מתנדבי עמותת שק"ל בתחנה:" גילינו שעבודה בסביבה של טבע, בפרט עם ציפורים, מעניקה להם סביבה טובה להתפתח. יותר מזה, אנחנו גם עובדים איתם על נושאים כמו הקניית מיומנויות מקצועיות, למשל טיפול בציפורים ובבית הגידול, דבר שמקנה להם מיומנויות לחיים. יש בשיתוף הפעולה הזה אמירה חברתית מאוד חשובה, שהטבע הוא לכולם, בכל שדרות החברה, בכל התחומים".
"החברה להגנת הטבע, המציינת השנה 60 שנה להיווסדה, מעניקה מדי שנה את אותות החברה להגנת הטבע עבור פעילות למען שמירת טבע", מסביר מנכ"ל החברה להגנת הטבע, קושה פקמן. "בשנה הקודמת זכו באותות בסיס חיל האוויר בפלמחים, עיריית נתניה, עיריית ירושלים, פעילים תושבי עמק חפר ופרויקט חינוך בשרון".

אם אתם שוחרי סביבה וטבע ורוצים להתעדכן במגמות הירוקות האחרונות, כנס ירושלים לסביבה וטבע יספק לכם נקודת מבט ממצה על מצב העניינים בארץ ובעולם. הגיעו לחלוק כבוד עם שמונת המאושרים, זוכי אות החברה להגנת הטבע והסביבה על פעילות מיוחדת לשמירת הסביבה והטבע.

(עקב פגעי מזג האוויר לא יהיה ניתן לקיים את כנס ירושלים ה-6 לסביבה וטבע במועדו - 16/12/13 - בבנייני האומה. על מועד חלופי תצא הודעה)

 

על הענקת אות החברה להגנת הטבע בתקשורת:

NRG - פורסמו שמות הזוכים באות החברה להגנת הטבע לשנת 2013

MYNET - אלון שוסטר יקבל את אות החברה להגנת הטבע