חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג טיול
חיפוש טיול בטקסט חופשי

אודותינו

 

קהילת תל אביב יפו והסביבה בחברה להגנת הטבע , מובילה פעילות מגוונת בתחומים שונים ב -14 רשויות שונות במחוז. קהילת תל אביב נותנת מענה בחינוך סביבתי לכ - 3500 תלמידי גנים ובתי ספר, פעילות לכ - 150 איש במסגרות של חוגי הסיור של נוער וצעירים, עבודה עם תושבים בנושאי סביבה וקיימות ברחבי המחוז, ניהול של 10 גינות קהילתיות ופורום מטרופוליני לכל פעילי הגינות, פורומים לתושבים כגון פורום ירוק, פורום משמר המועצה ופורם נאמני עצים. כמו כן עוסקת הקהילה בפעילות מרובה בתחום התכנון הסביבתי הכוללת מאבקים על השטחים הפתוחים ועל נושאים של עירוניות מתחדשת – תחבורה בת קיימא, טבע עירוני ושטחים פתוחים, שקיפות ותהליכי שיתוף ציבור בתכנון.

 

גליה חנוך-רועה - מנהלת הקהילה

שם: גליה חנוך-רועה
תפקיד בקהילה: מנהלת.
פועלת להובלת יוזמות ושותפויות חדשות, מנהלת את תחומי הקהילה בחינוך סביבתי, גינות קהילתיות, תכנון סביבתי, נוער וצעירים ועבודה עם ציבור וקהילה.

שירן בוסקילה - מזכירות

שם: שירן בוסקילה
תפקיד בקהילה: מזכירות
אחראית על התחום האדמיניסטרטיבי בקהילה, תיאום פגישות, מענה טלפוני, תשלומים, דו"חות משאבי אנוש ועוד.

עידן עמית - רכז תכנון

עידן עמית - רכז תכנון

שם: עידן עמית
תפקיד בקהילה: רכז תכנון.
כשלא עסוק בלטייל ברחבי הארץ על אופניו, עוסק עידן בנושאים של שימור אתרי טבע עירוני ועצים, קידום פתרונות לתחבורה ציבורית והחזרת העירוניוּת לעיר.
גליה לימור שגיב - רכזת קהילה ופעילות ציבורית

גליה לימור שגיב - רכזת קהילה ופעילות ציבורית

שם: גליה לימור שגיב
תפקיד בקהילה: רכזת קהילה ופעילות ציבורית
מרכזת את הפעילות הציבורית בגוש דן, עובדת עם קבוצות תושבים, עם פורומים מקצועיים, אחראית על הסיורים והקורסים ועל הקשרים עם כלי התקשורת
אילה אבידור - רכזת חינוך סביבתית

אילה אבידור - רכזת חינוך סביבתית

שם: אילה אבידור
תפקיד בקהילה: רכזת חינוך סביבתי.
במסגרת תפקידה עוסקת בשיווק והפעלת תוכניות החינוך הסביבתי, פיתוח תכנים בנושא טבע עירוני וקיימות, ניהול והנחיית צוות מדריכים, הטמעת תכנים סביבתיים למורים וגננות, ייזום ויישום פרויקטים ושותפויות.
ניר מסורי - רכז חינוך סביבתי

ניר מסורי - רכז חינוך סביבתי

שם: ניר מסורי
תפקיד בקהילה: רכז חינוך סביבתי
עוסק בשיווק והפעלת תוכניות החינוך הסביבתי, פיתוח תכנים בנושא טבע עירוני וקיימות, ניהול והנחיית צוות מדריכים, הטמעת תכנים סביבתיים למורים ולגננות, ייזום ויישום פרויקטים ושותפויות.
מאיה אשחר - רכזת נוער

מאיה אשחר - רכזת נוער

שם מאיה אשחר
תפקיד בקהילה: רכזת נוער וצעירים
מפעילה את חוגי הסיירות, מפתחת ומשווקת תכנים סביבתיים לנוער וצעירים, פועלת להנעת נוער וצעירים ללקיחת אחריות על הסביבה הקרובה להם ומהווה אשת קשר בתהליכים אלו מול הגופים הרלוונטיים.
יפעת קידר - רכזת גינות קהילתיות

יפעת קידר - רכזת גינות קהילתיות

שם: יפעת קידר
תפקיד בקהילה: רכזת גינות קהילתיות
עוסקת בליווי תכנוני, קהילתי ומקצועי, של כל אחת מהגינות הקהילתיות שלנו, קידום אירועים קהילתיים, ניהול תקציב וחלוקת משאבים ומשמשת אשת קשר מול הרשויות וגורמים עירוניים.
נעמה שלם - שירות לאומי בחוגי הסיירות

נעמה שלם - שירות לאומי בחוגי הסיירות

מדריכה מספר קבוצות במפגשים שבועיים ובטיולים, שותפה לתכנון וארגון טיולים ומפעלים שונים במחוז תל אביב, משתתפת בצוות רוחב ארצי של חוגי הסיירות. לוקחת חלק בנתינת המענה לאוכלוסיה הדתית בחוגי הסיירות.