חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג טיול
בחר דרגת קושי
חיפוש טיול בטקסט חופשי
פייסבוק
ניוזלטר

מלאכי השביל

שביל ישראל ממשיך לככב ולמשוך אליו מטיילים רבים. סביבו מתפתחות פעילויות רבות של קבוצות מטיילים ושל גופים ציבוריים המעוניינים לתרום לשדרוגו של השביל ולחזק את מעמדו כטרק הלאומי של ישראל. יש גם כאלה שדואגים לשלומם של הצועדים בשביל ומסייעים להם. הם זכו לכינוי "מלאכי השביל", תופעה שכנראה ייחודית ומיוחדת לשביל ישראל. מלאכי השביל פועלים בהתנדבות. הם מסייעים בחילוץ, בהטמנת מים באזורים בעייתיים, מארחים על כוס קפה, מסייעים בהעברת ציוד ואף מציעים מיטה חמה ומקלחת, או פיסת דשא להקמת אוהל.

 

לרשימת מלאכי השביל


כנסו לקבוצת הפייסבוק של מלאכי שביל ישראל. כאן מתעדכנים, מארחים, מחפשים שותפים

 

 

 

שימו לב לעדכון הבא: חדר המטיילים בקיבוץ להב פועל ומאפשר לינה במקום - (6 מיטות, מקלחת חמה, קפה, חמ"ל ועוד שידרוגים). אנחנו לא גובים תשלום, אך יש קופה לתרומות המשמשות לאחזקת החדר.מבקשים ליצור קשר יום-יומיים-שלושה מראש:
  - כדי לברר שהחדר פנוי,
  - כדי שאשאיר לכם מפתח (כשאני בנסיעה),
  - כדי לקבל הנחייה איך נכנסים לקיבוץ המוקף גדר,
  - כדי שנציע פתרון לצורך מיוחד שתעלו.
 
אין כל אפשרות "להסתדר" כך סתם בתחומי הקיבוץ.
 
בלהב יש מרכולית מצויינת להצטיידות (בין 14:30-7:30, 19:00-17:00), היחידה בין אחוזם לערד. בימי ששי יש אפשרות לארוחת ערב חמה במחיר נמוך.
לתיאום וקבלת ייעוץ טלפוני - אבי נבון (050-5474749, או
navonag@lhv.org.il ).

 

מלאך השביל מקיבוץ יראון

שביל ישראל ממשיך לככב ולמשוך אליו מטיילים רבים. סביבו מתפתחות פעילויות רבות של קבוצות מטיילים ושל גופים ציבוריים המעוניינים לתרום לשדרוגו של השביל ולחזק את מעמדו כטרק הלאומי של ישראל, ביניהם "מלאכי השביל".

מלאך השביל ממושב מזור

הצועדים בשביל ישראל משקיעים מאמצים עצומים. פה ושם, לאורך השביל, נמצאים "המלאכים" שעוזרים להם לעמוד במשימה. אחד מהם הוא דני פרל.

תחנת מלאכי שביל ישראל - הדסה עין כרם

בית חולים הדסה עין כרם מצטרף לרשת "מלאכי שביל" הפרוסים לאורך שביל ישראל ומזמין את השביליסטים ליהנות מתנאי שהות נוחים ונעימים.GUI: Grid_1_maps.asp
close