חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

טבע עירוני ושטחים פתוחים (מאגר כתבות)

ט"ו בשבט: הפנינג בגבעות הדרומיות במודיעין

בואו בשבת ה-22 בינואר השעה 10:00, לטיול שהפך כבר למסורת, זו השנה ה-12, והצביעו ברגליים בעד שימור הגבעות כשטח פתוח ציבורי! ללא תשלום
11/01/2011

מהיום ניתן להגיע ממודיעין לירושלים ברגל!

שביל שסומן ע"י החברה להגנת הטבע מחבר את הגבעות הדרומיות של מודיעין לפארק קנדה, נחל איילון ונחל כפירה.

28.7.2010
28/07/2010

ט"ו בשבט: הפנינג בגבעות הדרומיות במודיעין

בואו בשבת ה-22 בינואר השעה 10:00, לטיול שהפך כבר למסורת, זו השנה ה-12, והצביעו ברגליים בעד שימור הגבעות כשטח פתוח ציבורי! ללא תשלום
11/01/2011

מודיעין על המפה

החברה להגנת הטבע חנכה השבוע שביל חדש בגבעות הדרומיות של מודיעין, מאוימות בפיתוח בשלב הרחבת העיר. השביל יאפשר לתושבי העיר לטייל בגבעות וליהנות מהטבע שבפתח הבית

מודיעין: הפנינג בגבעות

קהילת החברה להגנת הטבע במודיעין מזמינה אתכם עם כל המשפחה לסיור ללא תשלום בגבעות הדרומיות, שכולו חגיגה של טבע, שקדיות ואתרים ארכיאולוגיים ייחודיים. ההפנינג יתקיים ביום שבת 16 בפברואר 2008 בין השעות 12:00-10:00.

אביב ואבירים בתיתורה

גבעת התיתורה פורחת, ואתם מוזמנים לסיור ללא תשלום שמארגנות בשבת הקרובה החברה להגנת הטבע ועיריית מודיעין.

כיף בתיתורה – המאבק נמשך

שמים בהירים, שמש נעימה של אביב, נוף גבעי מסביב ובינות לשטחים הירוקים, כמו חלק מהנוף משתלבת העיר מודיעין, רעות ומכבים – כל אלה תפאורה נפלאה ליום של אהבת הטבע והסביבה שנחוג ברוב עם בגבעת התיתורה בשבת האחרונה.

שילוט חדש בגבעת התיתורה

השבוע התקינה החברה להגנת הטבע במודיעין שילוט חדש בשביל הפרחים בתיתורה. את הרעיון לשביל הפרחים הגו לפני כשבע שנים בבית ספר אופק, שמאמץ את הגבעה עד היום.

שילוט חדש בגבעת התיתורה

השבוע התקינה החברה להגנת הטבע במודיעין שילוט חדש בשביל הפרחים בתיתורה. את הרעיון לשביל הפרחים הגו לפני כשבע שנים בבית ספר אופק, שמאמץ את הגבעה עד היום.

שומרים על גבעת התיתורה

במסגרת המאבק הציבורי על גבעת התיתורה, קיימה החברה להגנת הטבע בשיתוף עיריית מודיעין טיול שבת בגבעת התיתורה, כחלק ממורשת החנוכה בעיר. בסיור השתתפו מאות מתושבי העיר.

אלפים השתתפו באירוע ט"ו בשבט בגבעות הדרומיות במודיעין

החברה להגנת הטבע: יש לשמור על הגבעות הדרומיות כמוקד פנאי ונופש וכאזור טבעי פתוח

בשבת: הפנינג טבע ופריחה במודיעין

החברה להגנת הטבע וועד הארגונים למען הסביבה במודיעין מזמינים אתכם לחיק הטבע בגבעות המערביות של מודיעין. שבת 13.3.10 I ללא תשלום!

רוצים עתיד ירוק ל"עיר העתיד" - תושבים אומרים "כן" לתוכנית נחל איילון

חתמו על עצומה לשמירת הגבעות הדרומיות של מודיעין, מהשטחים האיכותיים ביותר באזורנו והשפיעו להקמת לפארק טבע ומורשת

כוחה של תקשורת

השבוע תוכנן מבצע מתוקשר של קהילת החברה להגנת הטבע במודיעין, להסרת מערום העפר הפוגע בשטח ייחודי. אך עוד בטרם הספיקו לאסוף דלי עפר אחד, כבר החלו דחפורי העירייה בהסרת המפגע

ועכשיו...לקרב החשמונאים בקבלנים

מכל הגבעות והשטחים השייכים לעיר מודיעין, דווקא גבעת התיתורה, הגבעה בעלת החשיבות הרבה ביותר מבחינה נופית, ארכיאולוגית ותיירותית, הפכה ליעד נחשק ליזמי נדל"ן בתמיכת משרד השיכון. לכבוד החנוכה אתם מוזמנים להכיר את המקום השוכן בלבה של מולדת החשמונאים.

שטחים פתוחים לשימור

החברה להגנת הטבע במודיעין, סימנה מספר שטחים בעיר במטרה לשנות את תוכנית המיתאר שלהם ולהפכם לחלק מרשת של אתרי טבע עירוני להנאת התושבים ולשימור בית הגידול המקומי הייחודי והמורשת הבנויה...

עולם ומלואו ליד הבית

עמיר בלבן יוצא לחפש טבע עירוני בחירבת קנובה ובגבעת שר וחוזר עם תמונות מדהימות של בעלי חיים המסתתרים באזור זה, שנראה טרשי ושלו.

בשבת הקרובה: הפנינג לכל המשפחה במודיעין

קהילת החברה להגנת הטבע במודיעין בשיתוף עם ועד הארגונים וקרן קיימת לישראל, מזמינים את הציבור להפנינג 'אלטרנטבע' ללא תשלום לכל המשפחה, בקריאה לשינוי תכנית כביש 4 במודיעין

גבעות רגב וחרובה בסכנה!

כאלפיים משתתפים השתתפו בסיור שארגנה החברה להגנת הטבע בגבעות רגב וחרובה מערבית לעיר מודיעין

אביב ופריחה בתיתורה

החברה להגנת הטבע במודיעין מזמינה אתכם עם כל המשפחה לטיול של טבע ופריחה בגבעת התיתורה. שימו לב! הסיור יתקיים בשבת 28 במרץ 2009 ולא כפי שפורסם. הסיור אינו כרוך בתשלום.