חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג טיול
בחר דרגת קושי
חיפוש טיול בטקסט חופשי
 
פייסבוק
ניוזלטר

סימון שבילים ושביל ישראל

הוועדה לשבילי ישראל הינה גוף ציבורי, לא מאוגד, שהחברה להגנת הטבע מרכזת את פעילותו. הוועדה דואגת לתכנן ולסמן שבילים של שבילי טיול ברחבי הארץ, ומפיקה מפות טיולים וסימון שבילים בקנה מידה של 1:50,000.
בוועדה מיוצגים החברה להגנת הטבע, הרשות לשמירת הטבע והגנים הלאומיים, הקרן הקיימת לישראל,המרכז למיפוי ישראל, אגודת אכסניות הנוער, משרד החינוך והתרבות, משרד התיירות , גופי ציבור וסיירים ותיקים.


אחד השבילים המפורסמים ביותר שסומן ע"י הוועדה לשבילי ישראל הוא "שביל ישראל",  יוזמה של החברה להגנת הטבע, ליצירת שביל הליכה רגלי לאורך מדינת ישראל. אורכו של שביל ישראל כיום הוא כ – 1,100 ק"מ, הוא מתחיל בבית אוסישקין שבקיבוץ דן ומסתיים בבית ספר שדה אילת. שביל ישראל עובר בהרים, יערות, ערים, כפרים, יישובים, נחלים, מעיינות, לצד כבישים ובשמורות טבע, לאורך אתרים היסטוריים ותופעות טבע ייחודיות, הוא מסומן בשטח בצבעים לבן, כחול וכתום, במדורג.

 

 ניתן לפנות אלינו:
במייל
shvil@spni.org.il 
בטל': 03-6388719 | 03-6388720 פקס: 03-5374543
או בכתובת: הוועדה לשבילי ישראל – החברה להגנת הטבע, רח' הנגב 2 תל אביב 66186

 

"שביל עמק המעיינות – המדריך"

"שביל עמק המעיינות – המדריך"

שמחים להודיע על ספר חדש " שביל עמק המעיינות – המדריך"

שביל ישראל כוכב אמיתי

בשבוע האחרון התפרסמה בנשיונל ג'יאוגרפיק רשימת World's best hikes: Epic trails ואנו גאים לספר לכם כי שביל ישראל נבחר לככב ברשימה המדהימה!
9/08/2012

מפות טיולים וסימון שבילים 2014

זה סימן שאתה מסמן

יום עם צוות סימון השבילים של החברה להגנת הטבע. הצוות פעל בכרמל, בשטחים שנפגעו בשריפה הגדולה ואנשיו שיקמו את מסלולי הטיולים האהובים כל כך. מבט אופטימי על ההר הירוק
11/01/2011