תוצאות חיפוש

צפו בסרטונים: הכי כיף בטבע הישראלי - והכי כיף לשמור עליו

מערכת החברה להגנת הטבע

הטבע מציע לנו אינסוף הזדמנויות לטייל, לבלות, לנשום אוויר, להפחית לחץ וחרדה ולחזק את החוסן הנפשי. זו המטרה שלנו בחברה להגנת הטבע, תמיד ובמיוחד בימים המאתגרים האלה: לשמור על מרחבי הטבע, הנופים, חיות הבר, הנחלים והים, כדי שלכולנו יהיה טבע בריא ומשגשג ליהנות ממנו. 
צפו בסרטון 1: שומרים על הטבע – והוא שומר עלינו ⬇️ 🌳 ⬇️

סרטון 2: חברים של הטבע, משקיעים בטבע

✅ החברות והחברים של הטבע הם הכוח שמניע את הקמפיינים הסביבתיים הגדולים ביותר של החברה להגנת הטבע למען הים, הנחלים, האקלים, הנופים והמרחבים הפתוחים וחיות הבר. בלי החברים לא היינו מגיעים להצלחות הגדולות שלנו בשמירה על החופים, על הים, על הנגב ועוד (כאן תוכלו לקרוא עוד על 10 ההצלחות הגדולות של החברה להגנת הטבע).

✅ החברים תומכים בפעילויות רבות נוספות לשמירה גם על הטבע הישראלי וגם על חוסנה של החברה הישראלית – וכל זה בתשלום חודשי סמלי. כך למשל, בתקופת המלחמה התגייסנו לארח מפונים בבתי ספר שדה או לערוך מסעות אתגר במדבר לבני נוער מפונים.

🎁 מעכשיו, החברות והחברים של הטבע ייהנו באופן קבוע מטיולי יום נבחרים עם המדריכות והמדריכים המנוסים של החברה להגנת הטבע, כמה שרוצים, מתי שרוצים ואיפה שרוצים, על בסיס דמי החברות הסמליים החודשיים (עלות כל טיול, לכאלה שאינם חברים, הוא כ-60 שקל).

🎁 בנוסף, החברים ממשיכים ליהנות מהטבות נוספות: 30% ברכישת מפות סימון שבילים, 20% הנחה בהרשמה לחוגי סיירות לילדים ונוער, 10% הנחה בהזמנת חופשות בבתי ספר שדה, 10% הנחה בהרשמה למחנות קיץ לילדים ונוער ועוד.

צפו בסרטון ⬇️ 🌳 ⬇️

סרטון 3: הדרך הכי נוחה למצוא מסלולי טיולים ואתרי טבע

☀️קמתם בבוקר עם חשק לטייל אבל לא יודעים לאן? רוצים לדעת איזה מסלול שווה יש באזור שלכם? ואפילו מה רמת הצפיפות והניקיון בו?
אפליקצית "בשביל הטבע" היא מושלמת עבורכם. האפליקציה החינמית מאפשרת לכל אחד גם אם לא ממש מבין במסלולים, לתכנן לאן לצאת לטייל ובדרך גם לדווח על מצב הצפיפות והניקיון באתר הטבע.

📱להורדת האפליקציה לאנדרואיד לחצו כאן
📱להורדת האפליקציה ל-iOS לחצו כאן

צפו בסרטון ⬇️ 🌳 ⬇️

גם שומרים על הטבע וגם מטיילים בחינם

בואו להיות חברים של הטבע

הצטרפו עכשיו