תוצאות חיפוש

חדש לחברים של הטבע
טיולים מודרכים בחינם

מערכת החברה להגנת הטבע

חברות וחברים של הטבע, יש לנו חדשות מעולות במיוחד עבורכם: מעכשיו, אתם מקבלים טיולים מודרכים בחינם בכל רחבי הארץ, מתי שתרצו וכמה שתרצו. ואם אתם עדיין לא חברים? הצטרפו עכשיו בקלות ובמהירות. כל הפרטים בכתבה ⬇️

קומונת חוף כרמל 2022
חוף כרמל. צילום: תומר אבני

חופשי בטבע

חדש בחברה להגנת הטבע: כל החברות והחברים של הטבע נהנים ממבחר גדול ומגוון של טיולים מודרכים בחינם ברחבי הארץ – עם כל המשפחה או בטיול סולו לבד.

הכירו את ״חופשי בטבע״: ההטבה החדשה לחברים של הטבע שנולדה בשל ההבנה העמוקה של החשיבות בחיבור לטבע. זה נכון תמיד, ובמיוחד עכשיו בתקופת המלחמה. ישראל היא מעצמת טבע, שמציעה לנו יופי, שלווה, רגיעה וגם חוויות מאתגרות – שכולם תורמים לאיכות החיים, לבריאות ולרווחה שלנו.

מעכשיו, החברות והחברים של הטבע ייהנו באופן קבוע מטיולי יום נבחרים עם המדריכות והמדריכים המנוסים של החברה להגנת הטבע, כמה שרוצים, מתי שרוצים ואיפה שרוצים, על בסיס דמי החברות הסמליים החודשיים (עלות כל טיול, לכאלה שאינם חברים, הוא כ-60 שקל).

בנוסף, החברים ממשיכים ליהנות מהטבות נוספות: 30% ברכישת מפות סימון שבילים, 20% הנחה בהרשמה לחוגי סיירות לילדים ונוער, 10% הנחה בהזמנת חופשות בבתי ספר שדה, 10% הנחה בהרשמה למחנות קיץ לילדים ונוער ועוד.

💚 מצטרפים בקלות לחברים של הטבע ומקבלים טיולים בחינם ועוד שפע הטבות. להצטרפות לחצו כאן

💚 רוצים לראות את מבחר הטיולים שלנו? (בחינם – רק לחברים של הטבע) לצפיה בהם לחצו כאן

אנשים בעם משקפות בצפרות במעגן מיכאל
צפרות במעגן מיכאל. צילום: שחף רטר

מה זה חברים של הטבע?

✅ החברות והחברים של הטבע הם הכוח שמניע את הקמפיינים הסביבתיים הגדולים ביותר של החברה להגנת הטבע למען הים, הנחלים, האקלים, הנופים והמרחבים הפתוחים וחיות הבר. בלי החברים לא היינו מגיעים להצלחות הגדולות שלנו בשמירה על החופים, על הים, על הנגב ועוד (כאן תוכלו לקרוא עוד על 10 ההצלחות הגדולות של החברה להגנת הטבע).

✅ החברים תומכים בפעילויות רבות נוספות לשמירה גם על הטבע הישראלי וגם על חוסנה של החברה הישראלית – וכל זה בתשלום חודשי סמלי. כך למשל, בתקופת המלחמה התגייסנו לארח מפונים בבתי ספר שדה או לערוך מסעות אתגר במדבר לבני נוער מפונים.

✅ מאז הקמתה של החברה להגנת הטבע לפני 70 שנה, מיליוני ישראלים טיילו איתנו ולמדו להכיר ולאהוב את הטבע הישראלי. הפעילות של החברה להגנת הטבע כוללת גם סימון שבילי טיולים בכל רחבי הארץ – ובראשם שביל ישראל.

✅ להצטרף לחברים של הטבע זה פשוט וקל, דרך 1 מ-3 מסלולים מותאמים אישית: מסלול לצעירים ולצעירות, מגיל 18, עד 24 (ללא ילדים), בעלות חודשים של 9 שקלים לחודש בלבד; מסלול אישי, מגיל 25 ומעלה (ללא ילדים), בעלות של 17 שקלים לחודש; ומסלול זוגי או משפחתי, כולל כל הילדים עד גיל 18, בעלות של 21 שקלים בחודש.

💚 מצטרפים בקלות לחברים של הטבע ומקבלים טיולים בחינם ועוד שפע הטבות. להצטרפות לחצו כאן

💚 רוצים לראות את מבחר הטיולים שלנו? (בחינם – רק לחברים של הטבע) לצפיה בהם לחצו כאן

מטיילים מטפסים בנחל משמר
מטיילים מטפסים בנחל משמר. צילום: ראובן שמעיה

רוצים גם לשמור על הטבע וגם לטייל בחינם?

בואו להיות חברים של הטבע

הצטרפו עכשיו