תוצאות חיפוש

ארץ אהבתי:
שאלות נפוצות והנחיות רישום

קבצנו לכם ולכן תשובות לשאלות הכי נפוצות, והנחיות ברורות כיצד להירשם. גללו מטה לכל הפרטים 👇

מהי ארץ אהבתי?

בטיולי ארץ אהבתי תוכלו לצאת מהשגרה שלכם, פעם בחודש, להכיר חברים חדשים וליהנות מחוויות יוצאות דופן בטבע הישראלי.

טיולי ארץ אהבתי מתאימים לאוהבי טבע בכל רמות הקושי, ותוכלו לבחור את סדרת הטיולים המועדפת עליכם בהתאם לאופיה, ליום הטיול בשבוע או לטעמכם האישי, הסדרות כוללות טיולי מים, טיולי היסטוריה, שביל ישראל, מפגשים של תרבות וטבע, טיולים למטיבי לכת או טיולים בהליכה קלה, סיורים עירוניים ועוד.
בארץ אהבתי יש הכל מהכל, ולכם נותר רק לעבור על סדרות הטיולים באתר ולבחור!

איפה אפשר למצוא את רשימת סדרות הטיולים המלאה?

אנו ממליצים תחילה להמשיך ולקרוא את המידע בעמוד זה, ורק אז לעבור לרשימת הטיולים, אותם תוכלו למצוא  בקישור הזה 

מתי נערכים הטיולים?

סדרות הטיולים מתחילות באוקטובר 2024 וממשיכות לרב עד מאי 2025. הטיולים מתקיימים במהלך ימות השבוע, כאשר מספר תוכניות מיוחדות כוללות לינה וארוחות כשרות (קמפוסים).

היכן נערכים הטיולים?

בתקופה זו, אנו מטיילים בכל האזורים הירוקים על פי הנחיות פיקוד העורף ובאישור מוקד טבע. לטיולים נקודות איסוף מגוונות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, רחובות, ראשון לציון, קרית אונו, כרמיאל ועוד. בנוסף, קיימות נקודות איסוף לאורך ציר הנסיעה הרלוונטי לכל טיול (שמגיעות עד הצפון או הדרום). מוזמנים להתייעץ איתנו על נקודות איסוף לטיולים.

איך מקבלים עדכונים על הטיולים?

במקרה של תחזיות לגשם או מתיחות ביטחונית באזור הטיול המיועד, עדכונים או הודעות חשובות בנוגע לכך יתפרסמו תמיד בעמוד הטיול של סדרת הטיולים ובהודעות וואטסאפ אישיות לכל מטייל.
הודעות על שינוי או דחייה יישלחו עד השעה 12:00 ביום שלפני מועד הטיול.

האם אפשר להצטרף לטיול בודד במקום לסדרה שלמה?

בתקופת רישום לסדרות הטיולים, הצטרפות לטיול בודד מתוך סדרת טיולים שלמה אינה אפשרית, אבל אנחנו מאמינים שיש סיבה טובה לכך: ארץ אהבתי נועדה, בין השאר, ליצור קבוצה מגובשת של מטיילים ומטיילות עם תחומי עניין משותפים. הגיבוש והקשר האישי עם החברים והחברות אותם תפגשו לאורך השנה, כמו גם עם המדריך או המדריכה – הם בדיוק סוד הקסם, היתרון והייחוד שיש ל"ארץ אהבתי"!

צוות המדריכים שלנו

כל הטיולים מובלים על ידי המדריכות והמדריכים המנוסים והמקצועיים של החברה להגנת הטבע. בנוסף, בחלק מהסדרות מצטרפים מדריכי אורח המומחים בתחומם.

לחצו כאן כדי להכיר את המדריכות והמדריכים!

מחירים ועלויות

לכל סדרת טיולים תמחור שונה, ואפשר למצוא את עלותה על ידי לחיצה על עמוד רשימת הסדרות.
התשלום מתבצע במעמד הרישום עם אופציה לחלוקה לתשלומים.

האם יש הנחות?

בהחלט! לנרשמים עד ה-30.6.2024 תינתן הנחה של 100 ש"ח (הנחת רישום מוקדם), ואין צורך בקוד קופון כדי ליהנות ממנה – ההנחה מגולמת במחיר הסופי. בנוסף לכך, אנו מציעים הנחה של 10% לחברים של החברה להגנת הטבע.

מורים בשבתון

סדרות ארץ אהבתי מוכרות כלימודי השלמה(רשות) למורים בשבתון.

לצורך קבלת האישור מהקרן בסוף השנה על לימודי ההשלמה עבור 2 ש"ש – חובה להשלים עד יולי 2024 לפחות 6 ימי טיול. בסדרות עם 7 ימי טיול אנו מציעים לכם את הטיול השביעי והאחרון עלינו!

כל הפרטים כאן

ביטחון ובטיחות

אנו לוקחים את נושא הביטחון והבטיחות בכובד ראש ולכן:

  • כל הטיולים עומדים בכללים המחמירים והקפדניים שלנו ומלווים על ידי "מוקד טבע" של החברה להגנת הטבע ולפי הנחיות פיקוד העורף.
  • בפעילויות שלנו כלל המדריכים נושאים תעודת מגישי עזרה ראשונה וכן ערכת עזרה ראשונה.
  • מוקד טבע הינו מוקד הביטחון והבטיחות בטיולים של החברה להגנת הטבע. המוקד נותן מענה למדריכים ולמטיילים בעת תכנון הטיול ובמהלכו. למוקד ישנה מערכת שליטה, בקרה וסיוע למטיילים במצוקה מונחה GPS בטלפון הנייד/מכשיר איכון לווייני.
  • פעילויות החברה להגנת הטבע מתואמות עם גופי הביטחון השונים ומאושרות על ידם. אם גופי הביטחון לא מאשרים את מסלול הטיול, החברה להגנת הטבע שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים במסלול ו/או בתאריך הטיול.

כיצד נרשמים לטיולים?

תוכלו לעשות זאת בשתי דרכים לפי העדפתכם.

דרך ראשונה: בהזמנה מקוונת באתר 
לשם כך, עקבו אחר ההנחיות הבאות:
1. עברו על סדרות הטיולים השונות ומצאו את זו שמעניינת אתכם
2. לחצו על התמונה של הסדרה המבוקשת, או על הכפתור "לפרטים ולרכישה" המופיע בתחתית התמונה, ובעמוד שיפתח תוכלו לקבל את כל הפרטים על סדרת הטיולים הזו.

3. הסדרה מתאימה לכם? נהדר! כדי לרכוש אותה, אתרו בעמוד את הכפתור השחור "מעבר לקופה" ומעליו הוסיפו את מספר הכרטיסים (כלומר הנרשמים) הרצוי.
לאחר שבחרתם את מספר הכרטיסים לחצו על הכפתור "מעבר לקופה".

4. חברות וחברים שלנו? שימו לב להנחיות הבאות. מי שאינו חבר יכול לקפוץ לסעיף 5 בהמשך ולהתקדם בהזמנה כרגיל.

על מנת לקבל את ההנחה של 10% המגיעה לכם על כל סדרה וסדרה עליכם להתחבר לאתר שלנו לפני התשלום על ההזמנה.
אם אינכם מחוברים לאתר בזמן הרכישה, כך תעשו זאת בכמה צעדים:

בעמוד שיפתח (שכותרתו "רק עוד כמה פרטים וסיימנו!") אתרו בחלקו העליון של המסך את הכפתור "התחברות לאתר" ולחצו עליו. לאחר שהגעתם לעמוד "כניסת חברים לאתר" המשיכו בהתאם לתרחיש שמתאים לכם:

– אם כבר יש לכם שם משתמש וסיסמה לאתר (כלומר, אם נרשמתם בעבר לאתר שלנו), הזינו את הפרטים שלכם והמשיכו בתהליך הרכישה של הסדרה. ההנחות כבר יופיעו באופן אוטומטי!

– אם עדיין אין לכם שם משתמש וסיסמה לאתר, אתרו מתחת לכפתור השחור בחלקו התחתון של העמוד את הכיתוב "חברים ללא חשבון באתר?" ולחצו על הקישור "הירשמו כאן".

בעמוד שיפתח הזינו את הפרטים האישיים שלכם, בחרו סיסמה, הקלידו את תעודת הזהות שלכם (שמאפשר לנו לזהות אתכם כחברות וכחברים), ולסיום לחצו על הכפתור "הרשמת חברים לאתר".
בשלב זה ישלח אליכם מייל לאימות כתובת הדואר האלקטרוני שלכם ובתוכו קישור – לחצו עליו. כעת אתם אמורים להיות מחוברים לאתר בתור חברות וחברים, ותוכלו להמשיך בתהליך ההזמנה של סדרת ארץ אהבתי עם ההנחה המגיעה לכם!

אם מסיבה כלשהי לא הצלחתם להתחבר או להירשם במהלך תהליך הרכישה, או אם אתם מעוניינים לעשות את הפעולות הללו לפני הזמנת הטיול, לחצו על הקישור הבא.
אפשרות נוספת להתחברות ולהרשמה מכל עמוד באתר החברה להגנת הטבע, היא על ידי לחיצה על אייקון האיש בפינה הימנית-עליונה של המסך בדסקטופ, או על הכפתור שצורתו שלוש שורות אופקיות, הממוקם בפינה הימנית-עליונה של המסך בטלפון הסלולרי ואז על אייקון האיש (שמתחתיו הכיתוב "התחברות/הרשמה לחברים").

5. בעמוד שיפתח (שכותרתו "רק עוד כמה פרטים וסיימנו!") הזינו את הפרטים האישיים שלכם ואת פרטי המשתתף הנוסף (אם יש) ואשרו את תיבות הסימון אם אתם מסכימים להם. לאחר מכן לחצו על הכפתור "מעבר לתשלום".

6. הזינו את פרטי האשראי שלכם (ניתן לחלק לתשלומים) ולחצו על "שלם".

אם הכל תקין, תקבלו מייל אישור הזמנה למייל שלכם עם כל הפרטים החשובים על סדרת הטיולים.

שימו לב שכמות המשתתפים במייל אישור ההזמנה, תופיע בצד ימין של הטבלה תחת העמודה "מוצר". 
אל דאגה אם תחת עמודת "כמות" בחלקה האמצעי של הטבלה יופיע המספר 1 – זוהי הכמות של הטיול עצמו, ולא של מספר המשתתפים בו 🙂

דרך שנייה: בהזמנה בעזרת נציג אנושי
תוכלו להתקשר אלינו, או לשלוח לנו במייל את מספר הטלפון שלכם, ונשמח לשוחח ולסייע עם הרישום. פרטי הקשר מופיעים ממש כאן למטה.
שימו לב: מספר המקומות בכל טיול מוגבל, אנו ממליצים להירשם בהקדם.

צרו קשר

משהו לא עובד? יש לכם שאלות? מעוניינים בהמלצות?
אנחנו כאן בשבילכם! במייל teva1@teva.org.il בטלפון: 03-638-8674
להנחיות ונהלים למטיילים רשומים לחצו כאן

לחזרה לדף הראשי של ארץ אהבתי לחצו כאן

רוצים לגלות את כל טיולי ארץ אהבתי?

הצטרפו אלינו!

לחצו כאן לרשימת הסדרות המלאה