תוצאות חיפוש

מחנות הקיץ של החברה להגנת הטבע
שאלות נפוצות

נרשמים עד ה-1.6 ונהנים מהנחה של 100 ש"ח🌞חברים בחברה להגנת הטבע נהנים מ-10% הנחה נוספים! להצטרפות לחצו כאן

במחנות הקיץ שלנו, תכירו את המקומות הכי יפים ומיוחדים בטבע הישראלי, תראו את השקיעות והזריחות הכי קסומות, תטיילו בטבע המסתורי אל תוך הלילה, תנווטו, תלקטו, תצללו, תשחו ותכירו חברים שיישארו לתמיד.

ריכזנו לכם את כל השאלות הנפוצות בנוגע למחנות הקיץ- לתשובות גללו מטה!

שנורקל באילת מחנה קיץ
שנורקל באילת מחנה קיץ

איך מתנהלים המחנות במתיחות הבטחונית?
כל המחנות מתואמים עם מוקד טבע וכוללים מע"ר צמוד. בכל בתי ספר שדה ישנם מרחבים מוגנים. המחנה והטיולים יתקיימו על בסיס אישור קב"ט משרד החינוך והנחיותיו. במידה ולא ניתן יהיה לקיים את המחנה לפני תחילתו יתבצע ביטול והחזר מלא של התשלום.

מי המדריכים של המחנות?
לכל מחנה ישנו צוות מדריכים המורכב מצוות צעיר (ש"ש / מו"ח/ שירות לאומי) שעבר הכשרה ארוכה ומקצועית בחברה להגנת הטבע. בנוסף לכך ישנו איש צוות שדואג לכל היבטי תנאי השירות ומנהל מחנה שהוא מדריך בוגר ומנוסה העומד בקרטריונים של משרד החינוך לניהול מחנות קיץ.

מה בנוגע לדתיים?
מחנות החברה להגנת הטבע פונים לכל הקהל הרחב. המחנות פועלים בימי ראשון-חמישי (ללא שבת) מלבד מחנה צלילה אשר מסתיים ביום שישי ובו יש אפשרות הגעה הביתה טרם כניסת השבת. האוכל כשר והחדרים מופרדים, אך הפעילות מעורבת.

ניתן לבקש נקודת איסוף נוספת להסעה?
לכל מחנה יש נקודות איסוף מרכזיות משלו. במידה ויתקבלו הרבה פניות לאיסוף מאותה נקודה, נבחן הוספה של נקודה זו.

מה אם אני צריך לבטל?
ביטולים מצד הלקוח יבוצעו רק בהתאם למדיניות הביטולים. אם הנכם מעוניינים לבטל את ההזמנה, יש לשלוח מייל לשירות הלקוחות. לשליחת מייל לחצו כאן.

האם יש מענה לאלרגנים? 
אין ביכולתנו להתחייב למענה גורף לאלרגנים, אנו מבקשים מכל ילד/ה בעל/ת אלרגיה או רגישות למזון לידע על כך בטופס ההרשמה ולהביא ציוד מתאים מהבית. אנו נשתדל לספק את המיטב עבורו בתנאים האפשריים. (גם טבעונים וצמחונים צריכים ליידע על כך בטופס ההרשמה)

יש לכם שאלות נוספות? רוצים להתייעץ?
לצ'אט פשוט ונוח בוואטסאפ לחצו כאן
לשליחת מייל לחצו כאן

100 ש"ח הנחה

לנרשמים עד ה-1.6!

לכל מחנות הקיץ 2024