טיולים מודרכים
חוויה בטבע

רוצים לטייל במקומות הכי יפים בארץ עם המדריכים הכי מנוסים?

מחפשים חוויה לילית, תצפית על ציפורים או טיול לכל המשפחה?

הצטרפו לטיולים המודרכים של החברה להגנת הטבע.

נערים מטיילים עם מדריך בנחל חווארים
נערות מטיילות עם מדריך בנחל חווארים. צילום: תומר אבני

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לפעילויות, לסיורים ולטיולים המאורגנים והמודרכים של החברה להגנת הטבע. תוכלו לבחור בין טיולים יומיים במהלך השבוע ובשבתות, לבין נופשים בסופי השבוע הכוללים לינה בבית ספר שדה בנוסף לטיול המודרך.

הפעילויות מתאימות לכולם: משפחות וילדים, צעירים ומבוגרים, מטיבי לכת או חובבי הליכה קלה.

את הטיולים מעבירים מדריכים מנוסים ומקצועיים, הם נערכים בקבוצות קטנות של עד 50 איש ובמרביתם ההגעה למסלולים נעשית ברכבים פרטיים.

בואו לטייל

 

מטיילים בשביל הגולן
מטיילים בשביל הגולן. צילום: תומר אבני

למה כדאי לטייל איתנו? הנה שלוש סיבות מרכזיות:

1. ערכיות כשאתם יוצאים לטייל איתנו, אתם אומרים בקול רם וברור: "אכפת לנו מהטבע בישראל!". החברה להגנת הטבע היא עמותה ללא מטרות רווח, ולכן ההכנסות מהטיולים עוזרות לנו להמשיך לפעול ולקדם את השמירה על חיות הבר והצמחים בישראל – וגם להילחם כשצריך למענכם ולמען שמירת הטבע בארץ.

2. מקצועיות הטיולים של החברה להגנת הטבע מנוהלים על ידי המדריכים המנוסים והמקצועיים ביותר בארץ. הם יודעים לתכנן ולהדריך  טיולים באופן מרתק ומלהיב ומתאימים את המסע לאופי המטיילים: משפחות, צעירים, מבוגרים, חובבי הליכה קלה או מטיבי לכת.

3. שקט נפשי החברה להגנת הטבע היא הגוף היחיד בישראל המפעיל מוקד ביטחון ובטיחות למטיילים. כל הפעילויות שלנו נעשות בפיקוח המוקד, המקושר לכל גופי הביטחון וההצלה. אתם יכולים להשאיר את הדאגות בבית, ולהנות מהטיול בלי כל דאגה.

רוצים לטייל עם החברה להגנת הטבע?

יש לנו מבחר גדול של פעילויות וטיולים שמתאימים לכולם

בואו לטייל