חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

                     ההרשמה למחנות הקיץ הסתיימה, תודה לאלפי הפונים!  

 

ההרפתקה הגדולה של החופש הגדול יוצאת לדרך!

 

בואו להכיר את המחנות של קיץ 2020, לילדים ולנוער בכיתות ה' - י"ב

 

כל המחנות מתקיימים בין ה-19 ביולי עד ה-12 באוגוסט 2020

  

מחנות הקיץ של החברה להגנת הטבע מתקיימים השנה בבתי ספר שדה באילת, בגליל ובגולן, ולכל מחנה תכניכת ייחודית משלו המשלבת תוכן עשיר, השם דגש על ערכי שמירת טבע הסביבה, וכמובן המון טיולים, פעילויות, אטרקציות וכיף!  לפניכם פירוט המחנות, המסודרים לפי שכבות הגיל המתאימות:
 

"עם הראש בעננים" – לעולים לכיתות ה' - ו'

  

נהנה ממסלולי הליכה בנופם המדהים של הכרמל והגליל התחתון. נטייל בנחל עמוד תחתון ונסיים בחוף חוקוק בכנרת. נבלה בפארק חבלים טובל במים, ונעשה אומגת מים קטנה ושאר חוויות טיפוס- והכל במי הנחל. נצא לטיול עששיות במסגרת ספארי לילה להכרות עם חיי הלילה של הטבע ונחפש בעלי חיים בעזרת פנסי אולטרה סגול. נקיים משחקי צפרות, ונשתתף בסדנת זוחלים להכרות עם עולם חדש ומופלא. נסיים את המחנה בטרק-ים בלגונת אכזיב, בשייט חווייתי משולב בהיכרות עם שוכני הלגונה. כל אלה בנוסף לפעילות חברתית עשירה וחווייתית בלב הטבע הישראלי.   


תאריכים: 2-6.8.2020  
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים - 1,930 ₪ | לאורחים: 2,140 ₪ 

לינה והדרכה: בית-ספר שדה אלון-תבור

 

 

"גולן על ענן" - לעולים לכיתות ו' - ז' - ח'

  

נהנה מהמסלולים המרתקים בגולן ובאצבע הגליל, ומהנוף המיוחד העוטף אותנו. נצא למסלולי מים, נטייל בין בריכות וצמחיית נחלים, נכיר את מעיינות רמת הגולן, נטייל לאורכם של נחל הבניאס והחצבאני ונשתכשך במימיהם הצוננים. נכיר את חיי הלילה של הטבע ונקיים טיול עששיות. נשתתף בפעילות אתגרית בפארק חבלים ובאומגה. נשוט בקייקים בנהר הירדן, נישן לילה אחד בשטח, בחניון מוסדר, ונקיים פעילות חברתית עשירה ומהנה.

 

תאריכים: 26-29.07.2020
מחיר מחנה 4 ימים: לחברים - 1,530 ₪ | לאורחים - 1,700 ₪ 
לינה והדרכה: בבי"ס שדה גולן, ובי"ס שדה גולן וחרמונים, בהתאמה

 

 

"אקשן מים" - לעולים לכיתות ז' - ח'

 

נהנה ממסלולי הליכה בנופם המדהים של הכרמל והגליל התחתון, נצא למסלולי מים במקורות נהר הירדן וסמוך לכנרת, נעשה שייט סירות, נחתור בסירות קאנו, נצא לטיול עששיות במסגרת ספארי לילה להכרות עם חיי הלילה של הטבע ונחפש בעלי חיים בעזרת פנסי אולטרא סגול. נקיים סדנת זוחלים ונישן לילה אחד בשטח במלון של אלף כוכבים. כל אלה בנוסף לפעילות חברתית עשירה.

 

תאריכים: 19-23.7.20   

מחיר מחנה 5 ימים: לחברים - 1,930 ₪ | לאורחים - 2,140 ₪ 

לינה והדרכה: בית-ספר שדה אלון-תבור 

 

  

"פאן בגולן" - לעולים לכיתות ז' - ח' - ט'

נהנה מהמסלולים המרתקים בגולן ובאצבע הגליל, ומהנוף המיוחד העוטף אותנו. נצא למסלולי הליכה מאתגרים בנקיקים ובדרגשי סלע, בין עצי אלון וחורש ים תיכוני. נצא למסלולי מים, ונטבול בהם, נטייל בין בריכות וצמחיית נחלים, נכיר את מעיינות רמת הגולן, נטייל לאורכם של נחלי הבניאס והחצבני, באחד מנופי המים היפים של ישראל, ונשתכשך במימיהם הצוננים. נצא בחשכת הבוקר לטיול זריחה ולתצפית על תילי רמת הגולן, נכיר את חיי הלילה של הטבע ונקיים טיול עששיות. נשתתף בפעילות אתגרית בפארק חבלים ובאומגה לתוך מימיו של נהר הירדן. נשוט בקייקים בנהר הירדן, נישן לילה אחד בשטח, בחניון מוסדר, ונקיים פעילות חברתית עשירה ומהנה.

 

תאריכים:
מחנה 4 ימים -
9-12.8.2020
מחנה 5 ימים - 2-6.8.2020 


מחירים:
מחיר מחנה 4 ימים
: לחברים 1,530 ₪ | לאורחים: 1,700 ₪
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים - 1,930 ₪ | לאורחים - 2,140 ₪
לינה והדרכה: בבי"ס שדה גולן, ובי"ס שדה גולן וחרמונים, בהתאמה

 

"זריחות ושקיעות בגליל" (מחנה נודד עם לינת שטח) - לעולים לכיתות ז' - ח' - ט'


נצא לטיול נודד שכולו לינה חווייתית בשטח, במלון של אלף כוכבים, בנופי המים של אצבע הגליל ומורדות רמת הגולן. נטייל בעין תינה, ונלון בחניון בית אוסישקין – מוזיאון הטבע של החברה להגנת הטבע, סמוך לקיבוץ דן. נבקר בשמורת נחל דן, נטייל בקטע הראשון של "שביל ישראל" ונשתכשך במי החצבאני. נטייל לאורכו של הבניאס הדרומי בלב ליבם של נופי המים הזורמים והצומח הייחודי, מהיפים בארץ. נלון בקמפינג של כפר בלום לקראת רפטינג בסירות נהר באחד מהמסלולים היפים באזור שיש בו חוויה מלאת טבע ואדרנלין. וברקע לכל אלה: פעילות חברתית מהנה וחיבור לטבע בקשר בלתי אמצעי.

 

תאריכים: 26-29.7.2020 או 9-12.8.2020
מחיר מחנה נודד 4 ימים: לחברים - 1,400 ₪ | לאורחים - 1,560 ₪
לינה: לינת שטח במקומות שונים

 

"רטוב באילת" - לעולים לכיתות ז' - ח' - ט'

 

נטייל באזור הרי אילת בנופים יוצאי דופן, מרהיבים ועוצרי נשימה, ומולם הנוף הכחול והרגוע של ים סוף ומפרץ אילת. נטייל במסלולים אתגריים, משולבים ביתדות וסולמות, נבקר בשמורות הטבע של האזור ונצפה בעופות מים ובבעלי חיים. נהנה משנורקלינג בשונית האלמוגים ונתוודע לאלמוגים המצויים בנוף הצבעוני והמרהיב בים סוף. נתרענן בחופו הצפוני של מפרץ אילת, תוך פעילות חברתית ומשחקי מים. נבקר במצפה התת ימי של אילת, ונישן לילה אחד בשטח, במלון של 1,000 כוכבים. נלמד על חיי הלילה של בעלי החיים, נשכים קום לפני זריחת השמש ונטפס על הר צפחות כדי לראות את הזריחה. נחזור צפונה לא לפני שנורקלינג חווייתי נוסף בשונית האלמוגים מהצפונית ביותר בעולם.

 

תאריכים:

מחנה 4 ימים: 26-29.7.20 או 9-12.8.20

מחנה 5 ימים2-6.8.20   

מחירים:
מחיר מחנה 4 ימים
: לחברים 1,530 ₪ | לאורחים: 1,700 ₪
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים - 1,930 ₪ | לאורחים - 2,140 ₪
לינה והדרכה: בית ספר שדה אילת


"צוללים קדימה" – מחנה צלילה למתחילים לעולים לכיתות ט' - י' - י"א - י"ב

 

מחנה הכולל קורס צלילה מלא ברמת מיומנויות של כוכב אחד. המחנה מצריך הרבה למידה עיונית  אך עשיר בחוויות ימיות, בהן: צלילה חווייתית, שנורקלינג בבריכת צלילה ובשונית האלמוגים, ביקור לימודי וחווייתי במצפה התת-ימי והיכרות עם נפלאות ים סוף, שיט משותף על יאכטה ועוד. במקביל לכל אלה נערכת פעילות חברתית, חווייתית וסביבתית ענפה ומעניינת.

 

תאריכים: 2-7/08/2020

מחיר מחנה צלילה: לחברים - 3,550 ₪ | לאורחים - 3,800 ₪
לינה והדרכה: בבי"ס שדה אילת ומרכז הדרכה אילת, בהתאמה

 

מותנה  בקבלת רישוי עסק  לקייטנה והיתר  משרד  החינוך  , ובכפוף   להנחיות  משרד  הבריאות ( תו סגול)

 

להרשמה למחנות קיץ חייגו 036388688 או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

 

*
*
*
*
*
קבלת עידכונים
*הקלד את הקוד הבא
Captchaהקשב והקלד את הקוד שתשמע

 

  

 

 לפרטים ולהזמנות התקשרו למוקד טלטבע: 03-6388688
שעות הפעילות: ימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-17:30, בימי שישי בין השעות 8:30-13:00.

 

 

-------------------------------


 

מחנות הקיץ של החברה להגנת הטבע מועברים על ידי צוותי ההדרכה מנוסים ומקצועיים, וכל הפעילויות נערכות בהתאם להנחיות משרד הבריאות, תוך הקפדה על כללי הביטחון והבטיחות הבלתי מתפשרים שלנו, בשיתוף מוקד טבע