תוצאות חיפוש

מחנות הקיץ של החברה להגנת הטבע 2022

ההרפתקה הגדולה של החופש הגדול יוצאת לדרך!

מחנות הקיץ של החברה להגנת הטבע מיועדים לילדים ולנוער בכיתות ד'-י"ב, והם מתקיימים בין התאריכים 3.7.22 ועד 28.7.22.

השנה נערכים המחנות בבתי ספר שדה באילת, בשקמים, בגליל ובגולן, ומועברים על ידי המדריכות והמדריכים המנוסים והמקצועיים שלנו.

לכל מחנה תכנית ייחודית משלו המשלבת תוכן עשיר, השם דגש על ערכי שמירת טבע הסביבה, וכמובן המון טיולים, פעילויות, אטרקציות וכיף!

כיצד נרשמים?
לחצו כאן למעבר לעמוד ההזמנות, בחרו את המחנה המבוקש והזמינו בכמה קליקים בודדים!

מחנות קיץ 2022 מקומות אחרונים
מחנות קיץ 2022 מקומות אחרונים

לנוחותכם, רשימת המחנות מסודרת לפי שכבת גיל

"מטיילים ונהנים בניצנים" | לעולים לכיתות ד' – ה' – ו'
נהנה ממסלולי הליכה בנופים המדהים של הרי ירושלים, שפלת יהודה ומישור החוף. נטייל בשביל ישראל בין מעיינות שכבה. נחשף לפעילות של שמירה על חיות הבר. נצא לטיול עששיות במסגרת ספארי לילה להכרות עם חיי הלילה של הטבע ונחפש בעלי חיים בעזרת פנסי אולטרה סגול. נעקוב אחר עטלפים באמצעות מכשיר סונאר. נצא אל מרחבי הדיונות הזהובות ונהנה מזריחה מרהיבה. נקנח בטיול ב"ארץ אלף המערות" טיול חוויתי בו נבחין בסוגי המערות מעשי ידי אדם מלפני אלפי שנים. כל אלה בנוסף לפעילות חברתית עשירה וחווייתית בלב הטבע הישראלי.

תאריכים: 24-26.7.22
מחיר מחנה 3 ימים: לחברים – 1,790 ₪ | לאורחים: 1,880 ₪
לינה והדרכה: בית-ספר שדה שיקמים
להזמנת המחנה בתאריכים 24-26.7 – הקליקו כאן

עם הראש בעננים" | לעולים לכיתות ה' – ו'
נהנה ממסלולי הליכה בנופם המדהים של הכרמל, הגליל התחתון והעליון. נטייל בבקעת בית ציידא בצפון הכנרת ונבלה בחוף צמח בכנרת. נבלה בפארק חבלים טובל במים, ונעשה אומגת מים קטנה ושאר חוויות טיפוס- והכל במי הנחל. נצא לטיול עששיות במסגרת ספארי לילה להכרות עם חיי הלילה של הטבע ונחפש בעלי חיים בעזרת פנסי אולטרה סגול. נקיים משחקים קבוצתיים שיעזרו לנו להגבש, ונשתתף בסדנת זוחלים להכרות עם עולם חדש ומופלא. נסיים את המחנה בטרק-ים בלגונת אכזיב, בשייט חווייתי משולב בהיכרות עם שוכני הלגונה. כל אלה בנוסף לפעילות חברתית עשירה וחווייתית בלב הטבע הישראלי.

תאריכים: 10-14.7.22, 17-21.7.22 מקומות אחרונים!
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים – 2,440 ₪ | לאורחים: 2,710 ₪
לינה והדרכה: בית-ספר שדה אלון-תבור
להזמנת המחנה בתאריכים 10-14.7 – הקליקו כאן
להזמנת המחנה בתאריכים 17-21.7 – הקליקו כאן

"גולן על ענן" | לעולים לכיתות ו' – ז' – ח' SOLD OUT!
נהנה מהמסלולים המרתקים ביותר בגולן ובאצבע הגליל, ומהנוף המיוחד העוטף אותנו. נצא למסלולי מים, נטייל בין בריכות וצמחיית נחלים ונכיר את מעיינות רמת הגולן .נטייל לאורכם של נחל הבניאס והחצבני ונשתכשך במימיהם הצוננים. נכיר את חיי הלילה של הטבע ונקיים טיול עששיות. נהנה משחיה לילית מפנקת בקנטרי קצרין , נשוט בקייקים בנהר הירדן, נישן לילה אחד בשטח, בחניון מוסדר, ונקיים פעילות חברתית עשירה ומהנה.

תאריכים: 10-14.7.22
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים –  2,440 ₪ | לאורחים – 2,710  ₪
לינה והדרכה: בבי"ס שדה גולן וחרמונים.

"אקשן מים" | לעולים לכיתות ז' – ח'
נהנה ממסלולי הליכה בנופם המדהים של והגליל התחתון והעליון, נצא למגוון מסלולי מים במקורות נהר הירדן וסמוך לכנרת, נעשה שייט סירות בירדן ההררי, נצא לטיול עששיות במסגרת ספארי לילה להכרות עם חיי הלילה של הטבע ונחפש בעלי חיים בעזרת פנסי אולטרא סגול. נקיים סדנת זוחלים ונישן לילה אחד בשטח במלון של אלף כוכבים בקרבת מבצר צלבני מרשים ולקראת סיום נתכנס לטקס זריחה אל מול הנוף המרהיב של עמק הירדן והרי הגלעד. כל אלה בנוסף לפעילות חברתית עשירה.

תאריכים: 3-7.7.22 מקומות אחרונים!
17-21.7.22 SOLD OUT!
מחיר מחנה 5 ימים: לחברים – 2,440 ₪ | לאורחים –  2,710 ₪
לינה והדרכה: בית-ספר שדה אלון-תבור
להזמנת המחנה בתאריכים 3-7.7 – הקליקו כאן

"פאן בגולן" | לעולים לכיתות ז' – ח' – ט'
פאן בגולן 3-7.7.22 ו-17-21.7.22

נהנה מהמסלולים המרתקים בגולן ובאצבע הגליל, ומהנוף המיוחד העוטף אותנו. נצא למסלולי הליכה מאתגרים בנקיקים ובדרגשי סלע, בין עצי אלון וחורש ים תיכוני. נצא למסלולי מים, ונטבול בהם, נטייל בין בריכות וצמחיית נחלים, נכיר את מעיינות רמת הגולן, נטייל לאורכם של נחלי הבניאס והחצבני, באחד מנופי המים היפים של ישראל, ונשתכשך במימיהם הצוננים. נצא בחשכת הבוקר לטיול זריחה ולתצפית על תילי רמת הגולן, נכיר את חיי הלילה של הטבע ונקיים טיול עששיות.  נשתתף בפעילות אתגרית בפארק חבלים ובאומגה ונשוט בקייקים בנהר הירדן, נישן לילה אחד בקמפינג קייקי כפר בלום  בחניון מסודר ונקיים פעילות ערב חברתית ומהנה.
פאן בגולן 10-14.7.22
נהנה מהמסלולים המרתקים ביותר בגולן ובאצבע הגליל, ומהנוף המיוחד העוטף אותנו. נצא למסלולי מים מאתגרים , נטייל בין בריכות וצמחיית נחלים ונכיר את מעיינות רמת הגולן .נכיר את נחל חזורי החרמוני והמיוחד ונטייל לאורכם של נחל הבניאס והחצבני ונשתכשך במימיהם הצוננים. נכיר את חיי הלילה של הטבע ונקיים טיול עששיות וספארי לילה מרתק . נטפס ברכבל לפסגת החרמון ונכיר את ההר הגבוה בארץ מקרוב, נשוט בקייקים בנהר הירדן, נישן לילה אחד בשטח, בחניון מוסדר, ונקיים פעילות חברתית עשירה ומהנה.

תאריכים למחנה 5 ימים:  3-7.7.22  10-14.7.22
17-21.7.22 SOLD OUT!
מחירים למחנה 5 ימים: לחברים – 2,440 ₪ | לאורחים –  2,710 ₪ 
לינה והדרכה:
 בבי"ס שדה גולן וחרמונים.
להזמנת המחנה בתאריכים 3-7.7 – הקליקו כאן
להזמנת המחנה בתאריכים 10-14.7 – הקליקו כאן

"הישרדות ואנדרנלין בגליל" : 5 ימים של מחנה נודד |  לעולים לכיתות ז' – ח' – ט'
נצא לטיול נודד שכולו לינה חווייתית בשטח, במלון של אלף כוכבים בחניוני לילה בגליל העליון, נהנה מנופי המים של אצבע הגליל ומורדות רמת הגולן ונתנסה ונלמד לאורך המחנה מגוון של מיומנויות שטח עד שנשתתף ביום הישרדות מלא חוויות. נטייל בעין תינה, נבקר במוזיאון הטבע של החברה להגנת הטבע, סמוך לקיבוץ דן. נבקר בשמורת נחל דן, נטייל בקטע הראשון של "שביל ישראל" ונשתכשך במי החצבאני. נטייל לאורכו של הבניאס הדרומי בלב ליבם של נופי המים הזורמים והצומח הייחודי, מהיפים בארץ. נלון לילה אחרון של חווית שטח מלאה כולל בישול משותף של ארוחת ערב חגיגית, נצא רגלית לרפטינג בסירות נהר באחד מהמסלולים היפים באזור שיש בו חוויה מלאת טבע ואדרנלין. וברקע לכל אלה: פעילות חברתית מהנה וחיבור לטבע בקשר בלתי אמצעי.


תאריכים: 
24-28.7.22
מחיר מחנה נודד 5 ימים: לחברים – 2,100 ₪ | לאורחים –  2,350 ₪
לינה: לינת שטח במקומות שונים
להזמנת המחנה – הקליקו כאן

"רטוב באילת" | לעולים לכיתות ז' – ח' – ט'
בואו לחוות איתנו את אילת בים ביבשה ובאוויר! אילת היא מעצמה של טבע, שונית האלמוגים מהצפוניות בעולם, מוקד נדידת ציפורים עולמי – השני בחשיבותו בעולם אחרי פנמה והרי אילת המרהיבים עם תופעות גיאולוגיות ייחודיות שהופכות אותו לאחד מהמדבריות המעניינים ומגוונים ביותר!
במהלך המחנה נטייל, נשנרקל, נצא לשייט חוויתי, נישן במלון מיליון כוכבים תחת כיפת השמיים נתצפת בציפורים וזאת רק ההתחלה.
הצטרפו אלינו לחוויה בלתי נשכחת של אילת מזווית אחרת בהדרכת המדריכים של החברה להגנת הטבע!

תאריכים למחנה 5 ימים: 3-7.7.22 24-28.7.22 מקומות אחרונים!
10-14.7.21 17-21.7.22 SOLD OUT!
מחירים למחנה 5 ימים: לחברים – 2,440 ₪ | לאורחים – 2,710 ₪
לינה והדרכה: בית ספר שדה אילת
להזמנת המחנה בתאריכים 3-7.7 – הקליקו כאן
להזמנת המחנה בתאריכים 24-28.7 – הקליקו כאן

"צוללים קדימה" – מחנה צלילה למתחילים | לעולים לכיתות ט' – י' – י"א – י"ב SOLD OUT!
מחנה הכולל קורס צלילה מלא ברמת מיומנויות של כוכב אחד. המחנה מצריך הרבה למידה עיונית חלק ניכר מהיום מוקדש לקורס עצמו (למידה עיונית ומיומנויות צלילה), אך עשיר בחוויות ימיות, בהן צלילה חווייתית, שנירקול בבריכת צלילה ובשונית האלמוגים, ביקור לימודי וחווייתי במצפה התת-ימי והיכרות עם נפלאות ים סוף, שיט משותף על יאכטה ועוד. במקביל לכל אלה נערכת פעילות חברתית, חווייתית וסביבתית ענפה ומעניינת.

תאריכים: 10-15.7.22
מחיר מחנה צלילה: לחברים –  4,030 ₪ | לאורחים – 4,280 ₪
לינה והדרכה: בבי"ס שדה אילת ומרכז הדרכה אילת, בהתאמה

קיום מחנות הקיץ מותנה  בקבלת רישוי עסק  לקייטנה והיתר  משרד  החינוך  ובכפוף   להנחיות  משרד  הבריאות ולאישורו.

לפרטים נוספים חייגו 053-3587061

הצטרפו להרפתקה הגדולה של הקיץ!

הנחה לנרשמים עד ה-1.6

הירשמו עכשיו!