חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

היי דרומה: מגוון טיולים ופעילויות באילת שלא הכרתם

26/06/2014

 צילום: דב גרינבלט

 

אילת- עיר השמש הנצחית. גן עדן לתייר ולמטייל. לכבוד החופש הגדול מחכים לכם שלל טיולים מהנים ומעניינים שיעניקו ערך מוסף לחופשה המשפחתית שלכם.

 

   -ניתן להזמין לינה בבית-ספר שדה אילת-

לפרטים והרשמה: 057-2003030

 

 

ירח בוואדי
10.7.14, חמישי | 7.8.14, חמישי

בשעות הערב הנעימות נתרחק מהעיר ההומה ונצא לטיול בוואדי  שחמון שהינו שמורת טבע עירונית. נפגוש את היופי והשקט המדברי יחד עם אור הירח ורקע הים של מפרץ אילת, נשמע על דרך עולי הרגל למכה, על השמורה ועל סיפורים מעניינים נוספים. נסיים את המסלול בפיתות על הסאג' ותה קר המתאים לאווירה האילתית.
מחיר: 64 ₪ 
לחברי החברה להגנת הטבע: 44 ₪

שכרון מעמקים
11.7.14, שישי | 26.7.14, שבת | 9.8.14, שבת

כשהשמש מתחילה לחמם את האווירה, נפגש בבי"ס שדה אילת ונלמד על שונית האלמוגים, על התנאים הייחודיים להיווצרותה, מה ומי מסתתר מתחת למים ועוד. ניקח משקפות ושנורקלים ונצא אל הים הכחול לראות את האלמוגים, את הדגים ואת העולם הצבעוני המהפנט.
מחיר: 73 ₪
לחברי החברה להגנת הטבע : 50 ₪
כולל ציוד (שנורקלים ומשקפות) ומציל.
 

בשמיים ובארץ
25.7.14, שישי | 1.8.14, שישי | 15.8.14, שישי
בין פארק הצפרות לכביש 90 שוכן מקום מדהים שנקרא ארץ החרדונים. נצטייד במשקפות ונסייר במכוניות לצפות בזוחלים המרהיבים. משם נמשיך אל פארק הציפורים, מוקד משיכה עולמי לציפורים וצפרים כאחד נשמע את סיפור שמירת הטבע המרתק של המקום וניסע לבריכות שבהן מתגוררים פלמינגו כל השנה.
מחיר: 64 ₪
לחברי החברה להגנת הטבע :44 ₪

מבצע היכרות!
17.7.14, חמישי | 8.8.14, שישי
כולם מכירים את שונית האלמוגים, אך את רצועת הכרית כבר הכרתם? מדובר ביצורים הקשוחים ביותר שתכירו במפרץ אילת המתמודדים עם התנאים הקיצוניים של הגאות והשפל ויודעים לשרוד בין ים ליבשה ולחום הקיצוני. נסייר לאורך קו החוף ונכיר את האתר. לאחר מכן נשמע על קצת על מבצע עובדה ואיך ברגע האחרון סופחו הנגב והערבה למדינת ישראל, נחצה את הכביש להמשך הסיור להיכרות העיר במוזיאון אילת.
מחיר: 64 ₪
לחברי החברה להגנת הטבע: 44 ₪
כולל כניסה למוזיאון "אילת עירי"

 

 

 

מתעניינים בפעילויות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם! 

 

*
*
*
*

 

כתבות נוספות שיעניינו אותך