חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי
 

שיא גינס בבת-ים?

5/05/2011

3,000 תלמידי כיתות ד'-ו' מכל רחבי הארץ רקדו  ביום רביעי ה-4 במאי 2011, בבת-ים, את ריקוד הפלאש מוב הגדול בעולם. הנתונים הוגשו לאנשי ספר השיאים של גינס, כדי שאלה יכירו בו כריקוד הילדים הגדול בעולם. כל זה קרה במסגרת כנס הילדים השנתי ה-11 של החברה להגנת הטבע.

באדיבות: TheGamers.TV - מפיקה ויוזמת את מופע הפלאשמוב ושיא הגינס. צלמים: רותם לויים, דניאל שמוטה, עמי ג'יקוב, רמתין, גוני משיח, גלב וולקוב, מתן הראל-פיש. עריכת אקספרס: רוני בן גל. הפקה: חובב שושן וניר מירצקי.

הריקוד ההמוני, בליווי של רקדנים מקצועיים מלהקת בטוקדת טמפו, היווה את שיאו של הכנס, שהתקיים בשיתוף עיריית בת ים והמשרד להגנת הסביבה, והשתתפו בו בין היתר השר להגנת הסביבה, גלעד ארדן, ראש העירייה, שלומי לחיאני, נציגי משרדי החינוך והגנת הסביבה, החברה להגנת הטבע ומוזמנים נוספים. נושא הכנס השנה היה: "צריכה מקיימת לשמירה על משאבי טבע", והוא התקיים באתרים שונים בעיר. ההתכנסות בסוף האירוע הייתה במתחם האמפיתיאטרון פיס, על טיילת בת ים.


צפו בכתבת חדשות ערוץ 2 על כנס הילדים והנוער ועל הריקוד ההמוני

חן פורטוגלי, רכזת החינוך הסביבתי הארצית בחברה להגנת הטבע, היתה אחוזת התרגשות למראה אלפי הרוקדים וסיפרה כי "הכנס מהווה יום שיא לפעילות סביבתית שעושים הילדים באופן שוטף, לאורך כל השנה, גם בבתי הספר וגם בבית. אנחנו, בחברה להגנת הטבע, מאמינים כי השינוי מגיע מלמטה, באמצעות החינוך ודרך הילדים. מרגש לראות ילדים שחושבים קדימה, שעושים מדי יום משהו חדש למען העתיד שלהם ושלנו ושמפיצים את המסר הסביבתי בבית, בבית הספר, לחברים ולמשפחה".