חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג טיול
בחר דרגת קושי
חיפוש טיול בטקסט חופשי
פייסבוק
ניוזלטר

חוגי צפרות לילדים ונוער

19/07/2017

 

צילום: יובל דקס

פרטים והרשמה במוקד טלטבע 03-6388688

 

לשאלות נוספות ניתן לפנות גם למייל hug.tzaparut@gmail.com


 

מוקפים כל הזמן בטבע פראי ומסקרן אבל לא תמיד מגיעים לפגוש אותו מקרוב?! גרים בלב העיר וחושבים שטבע יש רק במרחק שעה נסיעה?! חוגי הצפרות של החברה להגנת הטבע פותחים שנה של חוויות מרתקות - ממש ליד הבית!

 

ישראל היא מעצמת צפרות ברמה עולמית- מאות מליוני ציפורים עוברות דרכנו בשנה, ישנם מאות מינים מסביבנו וכל מה  שנדרש מאיתנו זה לצאת החוצה, לפקוח עיניים ואוזניים ולהתחיל לחוות את הריגוש והפראיות שביציאה לטבע.

 

החוגים יעסקו בצפרות וטבע מכל הצדדים- נצא לשטח ונחפש יחד את הציפורים הכי מעניינות, הכי מפתיעות, הכי מוכרות והכי נדירות. כמובן שניתן תשומת לב מלאה לכלל בעלי החיים המרתקים שנפגוש, צמחים ועוד. בדיוק בשבילם אנחנו כאן...

 

מיהם המדריכים?
המדריכים הם כולם מדריכי החברה להגנת הטבע. את חוגי הצפרות מדריכים צפרים בוגרים, מנוסים בצפרות בפרט וטבע בכלל ובעלי נסיון של מספר שנים בתחום ההדרכה.
 
אסור לשכוח את רגעי השיא של השנה- הטיולים!
בחופשים צפרים צעירים מתאספים מכל רחבי המדינה (לא רק חניכי החוגים) ויחד יוצאים לצפות בציפורים מרהיבות! הטיולים אורכים יום או יומיים ומתקיימים באזורים שונים בארץ. חניכי חוגי צפרוטבע זוכים גם הם לטיולים מתאימים לגילם לאורך השנה! טיולים אלו הם בני יום אחד למגוון אתרים בהם טבע עשיר ומרתק.

 


 

חוגי צפרוטבע לילדים
 החוגים מיועדים לילדים בכיתות ב'-ו'. ניפגש מידי שבוע או שבועיים (תלוי בקבוצה) למשך שעה וחצי של פעילות העוסקת בצפרות ומשלבת מבט כללי יותר על הטבע והסביבה הקרובה. המפגשים יתמקדו במספר אתרי מפגש קבועים והיכרות מעמיקה איתם לאורך השנה. החוגים מתקיימים באזורים הבאים:

 

מקום בארץ 

החוג לכיתות 

תל אביב 

 

ב'-ד'

קיבוץ גת 

 

ד'-ו'

מדרשת בן גוריון

ד'-ו'

 

 

ירושלים

ב'-ג' 

ד'-ו'

 

עמק החולה

 

ד'-ו'


חוגי צפרות לנוער
החוגים מיועדים לנוער בכיתות ז'-י"ב, ומתקיימים בתל אביב, ירושלים ומדרשת בן גוריון.
 

אין קבוצה באזורכם? מהרו לשלוח לנו דוא"ל ל- hug.tzaparut@gmail.com ונוכל לעדכנכם בפעילויות צפרות וטבע יעודיות לצפרים הצעירים.


 

כתנאי להרשמה, יש למלא את הצהרת הבריאות המצורפת

 

מחכים לכם לשנת צפרות מיוחדת!