חיפוש טיולים ומסלולים
בחר אזור
בחר סוג פעילות
חיפוש פעילות בטקסט חופשי

סדרת טיולי צפרים צעירים והורים - שאלות ותשובות

17/10/2018

 

האם אפשר לצרף אחים קטנים / גדולים?

ישנה חלוקה לטיולי א'-ד' וטיולי ד'-ו'. לטובת איכות החוויה שלכם אין אפשרות לצרף אחים קטנים מכיתה א' או גדולים מכיתה ו'. מצד אחד, אנו מאמינים בחינוך רב-גילי בו כל משתתפי הטיול יכולים לבטא את עצמם ולהתחבר לילדים נוספים שאינם בהכרח מאותו שנתון. מצד שני, חשוב לנו לשמור על סביבה בה החוויה והתוכן מותאמים לקבוצת הגיל המודרך תוך שימוש במשקפות, מגדירים והעברת תוכן רלוונטי. חשוב לנו שהילדים שלכם יצאו מרוצים וירגישו שהטיול הזה הוא בדיוק בשבילם!

 

מבוגר מלווה

אין הכרח שההורים יהיו המלווים בטיול. מי יכול ללוות לטיול? הורה, סבא, דודה, אחות גדולה וכו'. העיקר שזו תהיה דמות בוגרת (מעל 18) שעמה הילד/ה מרגישים בנוח, החשיבות היא לדמות המכירה את הילדים ויכולה לפקוח עליהם עין בעת היציאה לטבע. המלווה יכול בהחלט ללוות כמה אחים או כמה חברים. אנחנו מבטיחים לא לספר לילדים כמה גם המלווים נהנים "על הדרך" בטיולי הצפרות והטבע שלנו.

 

הסעות ותחבורה

היציאה לטיול ברכב פרטי. לא נדרש רכב עם עבירות שטח אולם יהיו מקרים בהם נסע בדרכי עפר או דרכים משובשות מעט – בנסיעה איטית ומתחשבת.

 

האם להביא משקפת / מגדיר משלנו?

אנחנו מביאים עמנו ציוד בו יחלקו המשתתפים בטיולים אולם זוהי הזדמנות טובה לצאת עם הציוד שיש לכם ממילא בבית. כך הילדים ואתם תתרגלו להשתמש בהם ותוכלו לקבל טיפים מאיתנו על שימוש נכון יותר – כדי שהחוויות ימשיכו גם אחרי הטיול איתנו. מצלמות מומלצות גם הן, באמצעותן תוכלו להעצים את החוויה ולהבטיח שתהיינה לכם מזכרות מצולמות. נציין כי החברה להגנת הטבע לא תוכל לשאת באחריות לכל נזק שיגרם לציוד יקר ערך. 

בכל שאלה נוספת, מוזמנים ליצור עמנו קשר בטופס הבא